Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Whispering Willows

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Whispering Willows fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Whispering Willows satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

9.16₺

Steam

18.00₺

G2A

20.40₺

Cdkeys

23.78₺

Çıkış tarihi: July 9, 2014
Geliştiren: Night Light Interactive
Yayıncı: Akupara Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Whispering Willows Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.6 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 700 Series
  • Depolama: 2396 MB kullanılabilir alan
null

Whispering Willows Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Whispering Willows fiyatı:    3.4₺

Şu anki en ucuz Whispering Willows fiyatı:    9.15₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Whispering Willows İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Whispering Willows - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Whispering Willows Özeti

Ölülerin ruhları ile etkileşime geçin, gizemli konsantın bulmacalarını çözün ve Elena'nın Korku / Macera Bulmaca Oyunu'ndaki kayıp babasını bulmasına yardım edin: Whispering Willows.

Whispering Willows İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Whispering Willows fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Whispering Willows satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!