Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Wild West and Wizards

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Wild West and Wizards fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Wild West and Wizards satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

25.00₺

Çıkış tarihi: April 28, 2020
Geliştiren: Lavaboots Studios
Yayıncı: Lavaboots Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Wild West and Wizards Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel i3 Processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 560
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
null

Wild West and Wizards Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Wild West and Wizards fiyatı:    25.0₺

Şu anki en ucuz Wild West and Wizards fiyatı:    25.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Wild West and Wizards İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Wild West and Wizards - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Wild West and Wizards Özeti

Vahşi Batı ve Sihirbazlar, yeniden hayal edilen yeni bir sınırda belirlenen açık bir dünya keşif RPG'dir. Bir sınıf seçin ve yeteneklerin kilidini açma ve görevler, yağma, houshlar, patronlar, büyü, mağaralar, kasabalar ve diğer gizemli yerlerle dolu bir dünyayı keşfetmek.

Wild West and Wizards İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Wild West and Wizards fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Wild West and Wizards satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!