Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Wingspan

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Wingspan fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Wingspan satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

70.26₺

G2A

74.98₺

Cdkeys

98.70₺

Steam

219.00₺

Çıkış tarihi: Sept. 17, 2020
Geliştiren: Monster Couch
Yayıncı: Monster Couch
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Wingspan Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 / 8 / 10 64 Bit
  • İşlemci: i5-2430M
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GT540
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
null

Wingspan Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Wingspan fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz Wingspan fiyatı:    32.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Wingspan İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Wingspan - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Wingspan Özeti

Wingspan, 1 ila 5 oyuncu için kuşlar hakkında rahatlatıcı, ödüllü bir strateji kartı oyunudur. Oynadığınız her kuş, üç habitatınızdan birinde güçlü kombinasyon zincirlerini uzatır. Amacınız, en iyi kuşları, yaban hayatı konserveleri ağınıza keşfetmek ve çekmek.

Wingspan İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Wingspan fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Wingspan satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!