Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Worms

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Worms fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Worms satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

7.27₺

G2A

14.98₺

Steam

134.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 30, 1995
Geliştiren: Team17 Digital Ltd
Yayıncı: Team17 Digital Ltd
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Worms Sistem Gereksinimleri

Minimum: A 100% Windows XP/Vista/7 compatible computer system
null

Worms Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Worms fiyatı:    7.27₺

Şu anki en ucuz Worms fiyatı:    7.27₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Worms İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Worms - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Worms Özeti

Orijinal ve klasik dönüş tabanlı strateji oyunu Worms ™ ile bir el bombası aşağı bellek şeridi atın! En fazla 4 solucan takımı, düşen silah kasaları ile sürekli değişen bir savaş alanı üzerinde savaşır, koyunları patlayan koyun ve daha fazlası. Birçok endüstri ödülünün kazananı, tüm telaşların ne hakkında olduğunu öğrenin.

Worms İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Worms fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Worms satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!