Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Xenomarine

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Xenomarine fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Xenomarine satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: April 24, 2019
Geliştiren: Fourfold Games
Yayıncı: Fourfold Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Xenomarine Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics supporting DX9 or DX11 with 9.3 capabilities
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Xenomarine Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Xenomarine fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz Xenomarine fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Xenomarine İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Xenomarine - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Xenomarine Özeti

Bu karanlıkta, atmosferik Roguelie'da sürünen sertlik, bilim kurgu zindanı yaşayın. Xenomarine, yüzlerce benzersiz eşya ve yükseltilebilir silah ve zırh ve rastgele üretilen içeriği sayesinde büyük tekrar edilebilirlik ile taktik sıra tabanlı savaş sunar.

Xenomarine İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Xenomarine fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Xenomarine satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!