Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

XenoRaptor

Güvenilir mağazalardaki en ucuz XenoRaptor fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup XenoRaptor satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

86.57₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 24, 2019
Geliştiren: Peter Cleary
Yayıncı: -
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

XenoRaptor Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: pentium dual core 2.5ghz
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

XenoRaptor Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz XenoRaptor fiyatı:    86.57₺

Şu anki en ucuz XenoRaptor fiyatı:    86.57₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

XenoRaptor İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

XenoRaptor - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


XenoRaptor Özeti

Take control of a cyberdragon and annihilate swarms of rocket propelled chainsaws either online or via LAN in this high speed, high skill 8 player co-op twinstick shooter.

XenoRaptor İle İlgili Kullanıcı Yorumları


XenoRaptor fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak XenoRaptor satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!