Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ymir

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ymir fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ymir satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

57.00₺

Çıkış tarihi: March 16, 2019
Geliştiren: Thibaud Michaud
Yayıncı: Thibaud Michaud
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Ymir Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: Intel core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7800, screen resolution 1920x1080
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Ymir Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ymir fiyatı:    57.0₺

Şu anki en ucuz Ymir fiyatı:    57.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Ymir İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Ymir - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Ymir Özeti

YMIR, taş devrinde başlayan her oyuncunun bir medeniyet geliştirdiği bir şehir kurucusu ile birlikte 4x çok oyunculu bir strateji oyunudur.

Ymir İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ymir fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ymir satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!