Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Z Dawn

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Z Dawn fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Z Dawn satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

G2A

205.97₺

Çıkış tarihi: Dec. 6, 2019
Geliştiren: GoldenGod Games
Yayıncı: GoldenGod Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Z Dawn Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 2 GHz (32/64bits)
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Minimum Resolution - 1336x768, Graphics Card with at least 128MB Dedicated Memory
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Works on 32 and 64 bits systems
null

Z Dawn Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Z Dawn fiyatı:    5.55₺

Şu anki en ucuz Z Dawn fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Z Dawn İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Z Dawn - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Z Dawn Özeti

Z Dawn is a survival RPG that takes place in a post-apocalyptic world in which you get to manage a group of survivors to fight for their life, level up their skills, help fight off different breeds of zombies, build and upgrade camp, face hundreds of thrilling events and much more!

Z Dawn İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Z Dawn fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Z Dawn satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!