Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Zanzarah: The Hidden Portal

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Zanzarah: The Hidden Portal fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Zanzarah: The Hidden Portal satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.60₺

HRK

18.45₺

Cdkeys

21.08₺

G2A

25.86₺

Çıkış tarihi: Aug. 20, 2015
Geliştiren: Funatics Software
Yayıncı: Daedalic Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
God of War
329.00₺ 189.65₺
pc
Cyberpunk 2077
249.00₺ 124.50₺
pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 174.50₺
pc
ELDEN RING
599.00₺

Zanzarah: The Hidden Portal Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® VISTA,Windows® 7, Windows® 8
  • İşlemci: Athlon or Pentium® 2 Processor with 500 Mhz
  • Bellek: 64 MB RAM MB RAM
  • Ekran Kartı: 3D- Graphics card, 8MB (GeForce, Voodoo 5500)
  • DirectX: Sürüm 8.1
  • Depolama: 1400 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Please make sure you are using the latest graphics card driver (especially for NVIDIA cards). You can always find the latest drivers directly at the manufacturers' website. Please do not rely on automatic Windows updates. - Symptom of NVIDIA cards: broken polygon display after starting the first scene. Solution: 1. Open NVIDIA control panel 2. Go to "Manage 3D settings" -> "Program Settings", there, select "Zantph.exe" 3. Set the "Maximum count of pre-rendered single frames" to 1 and... 4. "Apply". The grapic-errors should now be fixed. -Incompatibility with notebooks (FPS drops in the menu): Set your screen resolution to a modus with 32 bit color depth
null

Zanzarah: The Hidden Portal Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Zanzarah: The Hidden Portal fiyatı:    1.6₺

Şu anki en ucuz Zanzarah: The Hidden Portal fiyatı:    1.6₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Zanzarah: The Hidden Portal İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Zanzarah: The Hidden Portal - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Zanzarah: The Hidden Portal Özeti

Efsaneler uzun süredir unutulmuş olan bir kehanetten bahsederler… olağanüstü bir kahramandan ve çok tehlikeli maceralarından… şeytani güçler, tuhaf dünyalar ve ortalıkta cirit atan perilerden… fakat hiçbiri büyük bir kılıç yerine kocaman yüreğe sahip bir kızdan bahsetmezler!

Zanzarah: The Hidden Portal İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Zanzarah: The Hidden Portal fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Zanzarah: The Hidden Portal satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!