Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Zen Bound 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Zen Bound 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Zen Bound 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

HRK

23.11₺

G2A

37.67₺

Çıkış tarihi: Nov. 16, 2010
Geliştiren: Secret Exit Ltd.
Yayıncı: Secret Exit Ltd.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Zen Bound 2 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 veya sonrası
  • İşlemci: 1.6+ GHz
  • Bellek: 512 MB
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 ve shader model 3 destekli ATI Radeon X1300 veya daha iyisi, Nvidia 6000 serisi veya daha iyisi
  • Sabit Disk: 250 MB
null

Zen Bound 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Zen Bound 2 fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Zen Bound 2 fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Zen Bound 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Zen Bound 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Zen Bound 2 Özeti

Zen Bound 2, benzersiz Down-tempo Indie oyunu! Bu, farklı bir oyun deneyimidir: Zihin ve parmakların çözülmesi için zorlu olan ancak stresli olmayan ancak stresli olmayan bir göreve odaklanma, zonlama ve odaklanma fırsatı.

Zen Bound 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Zen Bound 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Zen Bound 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!