Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Zombie Shooter

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Zombie Shooter fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Zombie Shooter satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

8.20₺

G2A

13.79₺

Cdkeys

15.32₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 29, 2007
Geliştiren: Sigma Team Inc.
Yayıncı: Sigma Team Inc.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Zombie Shooter Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 2000 / XP / Vista
  • Processor: 400 MHz
  • Memory: 128 MB
  • Graphics: Direct3D compatible 3D graphics card with 32 MB RAM
  • DirectX®: 8.1
  • Hard Drive: 50 MB Free Space
  • Sound: DirectSound compatible sound card
null

Zombie Shooter Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Zombie Shooter fiyatı:    8.2₺

Şu anki en ucuz Zombie Shooter fiyatı:    8.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Zombie Shooter İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Zombie Shooter - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Zombie Shooter Özeti

Yaşam ve ölüm arasındaki çizgi nerede? İnsan bilimi ne kadar ileri olabilir ki bunu anlamaya çalışıyor? İnsanlığı kurtarmak ve neler olduğunu öğrenmek için büyük savaşta yer al! İnsan ırkı tekrar tehlikededir. Bu sefer bilim adamları yakın tehdidi başa çıkamadı ve kendileri canavarlar oldu.

Zombie Shooter İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Zombie Shooter fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Zombie Shooter satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!