Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Zombie Vikings

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Zombie Vikings fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Zombie Vikings satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

RandomOyun

56.80₺

G2A

74.24₺

Steam

197.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 7, 2015
Geliştiren: Zoink Games
Yayıncı: Zoink Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Zombie Vikings Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual-Core 2.1 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 520 or better
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Yes
null

Zombie Vikings Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Zombie Vikings fiyatı:    56.8₺

Şu anki en ucuz Zombie Vikings fiyatı:    56.8₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Zombie Vikings İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Zombie Vikings - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Zombie Vikings Özeti

indie smash hit Stick It to The Manin yaratıcılarından yeni, bir ila dört oyunculu seni uzun süre içine çekecek bir oyun. Zombie Vikings ile öldüresiye komik mecaraya dalın. Kokuşmuş bir grup, Odinin kayıp gözünü getirmek için sizi en destansı dünyalarda bir göreve gönderiyor.

Zombie Vikings İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Zombie Vikings fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Zombie Vikings satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!