Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ZRoll

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ZRoll fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ZRoll satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.00₺

G2A

24.60₺

Çıkış tarihi: April 17, 2017
Geliştiren: KxONE
Yayıncı: Bitlock Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 100.88₺

ZRoll Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: windows 7, 8 or 10
  • İşlemci: Intel core i3 or amd fx4300
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 560 or R7 260
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
null

ZRoll Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ZRoll fiyatı:    1.04₺

Şu anki en ucuz ZRoll fiyatı:    2.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ZRoll İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ZRoll - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ZRoll Özeti

Zroll'da birçok zor seviyeyle karşılaşacaksınız. Platformların üzerinden atlamanız, farklı mekanizmalar kullanmanız ve başarıları kazanmak ve seviyeleri geçmek için eski totemleri toplamanız gerekir.

ZRoll İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ZRoll fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ZRoll satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!