Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dreamwalker: Never Fall Asleep

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dreamwalker: Never Fall Asleep fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dreamwalker: Never Fall Asleep satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

PsnStore

149.00₺

PsnStore UK

268.77₺

PsnStore ES

290.14₺

Çıkış tarihi: Dec. 10, 2019
Geliştiren: ARTIFEX MUNDI S.A.
Yayıncı: ARTIFEX MUNDI S.A.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Benzer Oyunlar


Dreamwalker: Never Fall Asleep Sistem Gereksinimleri

PS4

Dreamwalker: Never Fall Asleep Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dreamwalker: Never Fall Asleep fiyatı:    149.0₺

Şu anki en ucuz Dreamwalker: Never Fall Asleep fiyatı:    149.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Dreamwalker: Never Fall Asleep İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dreamwalker: Never Fall Asleep - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dreamwalker: Never Fall Asleep Özeti

Turistik, küçük bir kasabada kasabanın yöneticisinin küçük kızı bir kaza sonucunda komaya girer. Bölgenin doktorları yetersiz kalınca yönetici, insanların rüyalarına girebilmek gibi eşsiz bir yeteneği olduğu söylenen, bir Dreamwalker olan psikiyatrdan yardım ister.1 Oyuncuminimum 2 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2019 Artifex Mundi

Dreamwalker: Never Fall Asleep İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dreamwalker: Never Fall Asleep fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dreamwalker: Never Fall Asleep satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!