Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Greedfall

Greedfall fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Greedfall satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore ES

518.37₺

PsnStore UK

542.76₺

PsnStore US

886.98₺

PsnStore

Stokta yok

Çıkış tarihi: Sept. 10, 2019
Geliştiren: FOCUS HOME INTERACTIVE
Yayıncı: FOCUS HOME INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Greedfall Fiyatları

None
Her noktası büyü, servet, kaybolmuş sırlar ve fantastik yaratıklarla dolu çok uzaklardaki yeni bir adayı keşfedin.Yol arkadaşlarınızla ve tüm gruplarla birlik olarak veya onlara ihanet ederek bu yeni dünyanın kaderini belirleyin. Diplomasi, hile veya kaba kuvvete başvurarak yaşayan, gelişen bir dünyanın parçası olun ve gidişata ve hikayeye yön verin.- Gerçek bir rol yapma deneyimi yaşayın: Görevleri ve hedefleri çarpışma, diplomasi, hile veya gizlice hareket etmek gibi çok farklı yöntemlerle tamamlayın.- Karakter gelişiminde mutlak özgürlük: Karakterinizin cinsiyetini seçin, dış görünümü belirleyin ve sahip olacağınız kabiliyetleri, büyüleri ve yetenekleri özgürce seçin.- Gizemli bir büyü dünyasını keşfedin: Büyük bir yolculuğa çıkın ve doğaüstü varlıklar tarafından korunan kadim sırları açığa çıkarın ve adadaki büyünün tezahür edişine şahit olun.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Greedfall
219.00₺ 518.37₺
PS4
The Crew 2 Standard Edition
299.00₺ 99.27₺
PS4
Wreckfest: Drive Hard. Die Last.
219.00₺ 180.06₺