Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Need For Speed Hot Pursuit Remastered

Need For Speed Hot Pursuit Remastered fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Need For Speed Hot Pursuit Remastered satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

279.00₺

PsnStore US

354.83₺

PsnStore ES

415.20₺

PsnStore UK

420.30₺

Çıkış tarihi: Nov. 6, 2020
Geliştiren: EA Swiss Sarl
Yayıncı: EA Swiss Sarl
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Need For Speed Hot Pursuit Remastered Fiyatları

None
PlayStation®4’teki Need for Speed™ Hot Pursuit Remastered’da kovalamanın heyecanını ve kaçışın telaşını hissedin. Dünyanın en havalı yüksek performanslı araçlarında hem kanun kaçağı hem de polis olarak vahşi hız dürtüsünü serbest bırakın. Heyecan dolu, sosyal ve rekabetçi bir yarış deneyiminde aynasızları kurnazca alt edin veya kanun kaçaklarını elinizdeki taktiksel silahlarla yakalayın. Criterion Games’in eleştirmenlerden olumlu not alan oyunu Need for Speed’in geliştirilmiş görseller, çapraz platform çok oyunculu (Autolog altyapılı asenkronize rekabet dahil), tüm ana DLC’ler ile güncellenen en üst düzey sürümü. Kovalamacayı ateşleme zamanı geldi.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Greedfall
219.00₺ 518.37₺
PS4
The Crew 2 Standard Edition
299.00₺ 99.27₺
PS4
Wreckfest: Drive Hard. Die Last.
219.00₺ 180.06₺