Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Trine 4: The Nightmare Prince

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Trine 4: The Nightmare Prince fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Trine 4: The Nightmare Prince satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

PsnStore

349.00₺

PsnStore UK

528.90₺

PsnStore ES

550.73₺

Çıkış tarihi: Oct. 8, 2019
Geliştiren: MAXIMUM GAMES
Yayıncı: MAXIMUM GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Benzer Oyunlar

PS4
Lego The Hobbit
179.00₺
PS4
Pathfinder: Ki…
284.00₺
PS4
3 In 1 Indie B…
95.00₺ 99.00₺
PS4
The Last Of Us…
349.00₺ 399.00₺

Trine 4: The Nightmare Prince Sistem Gereksinimleri

PS4

Trine 4: The Nightmare Prince Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Trine 4: The Nightmare Prince fiyatı:    349.0₺

Şu anki en ucuz Trine 4: The Nightmare Prince fiyatı:    349.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Trine 4: The Nightmare Prince İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Trine 4: The Nightmare Prince - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Trine 4: The Nightmare Prince Özeti

Şimdiye dek yapılmış en kusursuz Trine oyununun keyfini çıkar!Çok satan Trine serisi, Trine 4: The Nightmare Prince ile birlikte 2.5D sihriyle geri dönüyor! Çok satan macera serisinin üç kahramanı, genç Prens Selius'u kurtarmak için maceraya atılıyor. Sihirbaz Amadeus, Şövalye Pontius ve Hırsız Zoya fantastik ve masalsı manzaralarla ve tehlikelerle dolu bu heyecan verici macerada bir kez daha güçlerini birleştiriyor.Prens Selius, son derece karanlık rüyalarla boğuşuyor büyü yetenekleri sayesinde korkunç kabuslar gerçeğe dönüşebiliyor ve uyandığı dünyaya zarar veriyor. Amadeus, Pontius ve Zoya, dünya, Kabus Prensi'nin gölgeleri arasında kaybolup gitmeden önce, dertli prensi bulup bu hüzünlü durumu çözüme kavuşturmak zorunda.Trine 4, hayranlarına ve yeni oyunculara en kusursuz oyun deneyimini sunarak seriyi yeni boyutlara kavuşturuyor!

Trine 4: The Nightmare Prince İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Trine 4: The Nightmare Prince fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Trine 4: The Nightmare Prince satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!