Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

464.46₺

PsnStore US

464.46₺

PsnStore

501.39₺

Çıkış tarihi: Nov. 12, 2020
Geliştiren: Sony Interactive Entertainment Europe
Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition ile sizi ağ gibi saracak bu hikâyenin tamamını keşfedin. Bu kaçırılmayacak paket Marvel's Spider-Man Remastered (PS5™ için) — PS5™ sistemi için yeniden düzenlenen ve geliştirilen Marvel's Spider-Man: The City That Never Sleeps macerasının tüm üç bölümünü içerir. Ultimate Edition şunları içerir:- Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS4™ ve PS5™)- Marvel's Spider-Man Remastered (PS5™)Marvel's Spider-Man: Miles Morales'in PS4™ versiyonuna sahipseniz, PS5™ dijital versiyonunu ekstra ücret ödemeden alabilirsiniz ve bu ürünü satın almanız gerekmez. PS4™ disk kopyasının sahipleri, PS5™ dijital versiyonunu her indirmek veya oynamak istediklerinde PS5™'e yerleştirmelidir. PS5™ Dijital Sürüm disksiz konsolunu satın alan PS4™ oyun diski sahipleri, ekstra ücret ödemeden PS5™ versiyonuna sahip olamayacaktır.

PS4 & PS5