Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Kampanyalı Oyunlar PC ve PS Oyunları

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto Vin PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.

150 TL 77 TL

EA SPORTS™ FIFA 21

Sokakta veya stadyumda arkadaşlarınızla takım kurup daha da büyük zaferlere ulaşmanız için daha fazla yol sunan EA SPORTS™ FIFA 21 ile birlikte futbol geri döndü.

420 TL 138 TL

The Sims™ 4

Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünün tadına varın. Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın!

280 TL 47 TL

Overcooked! 2

Overcooked, yepyeni ve kaotik bir pişirme aksiyonuyla geri dönüyor! Soğan Krallığına dön ve klasik eşli modda veya dört oyuncuya kadar çevrimiçi modda şef ekibini kur. Önlüklerini sıkı tut... Dünyayı kurtarma vakti (yine!)

70 TL 31 TL

Rust

Pastaki tek amaç hayatta kalmaktır - açlık, susuzluk ve soğuk gibi mücadelelerin üstesinden gelmek. Ateş yak. Bir sığınak inşa et. Hayvanları öldür. Kendinizi diğer oyunculardan koruyun.

127 TL 55 TL

Cities: Skylines

Şehirler: Skylines, klasik şehir simülasyonunda modern bir alımdır. Oyun, şehir binası deneyiminin bazı köklü tropları üzerinde genişleyerek gerçek bir şehir yaratma ve sürdürme heyecanını ve gerçek bir şehri yaratma ve sürdürme zorluğunu gerçekleştirmek için yeni bir oyun öğelerini tanıtıyor.

49 TL 12 TL

Borderlands 3

Orijinal nişancı-yağmacı, sayısız silah ve tamamen yeni kargaşa dolu maceralarıyla geri dönüyor! Her biri kapsamlı yetenek ağacına, yeteneklere ve özelleştirmelere sahip 4 yepyeni Mahzen Avcısından biri olarak yeni dünyaları ve düşmanları yakıp yıkın.

309 TL 102 TL

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood, ilk modern kooperatif Wolfenstein macerasıdır. Bir arkadaşınızla birlikte olun ya da BJ Blazkowicz'in ikiz kızlarından biri olarak Solo'yu oynayın ve Solo'yu Naziler'den Paris'i serbest bırakma yeteneklerinin güçlü bir cephaneliğini kullanın.

109 TL 48 TL

Battlefield V

İşte karşınızda en üst düzey Battlefield™ V deneyimi. Silahlar, taşıtlar ve cihazların yanı sıra 1. Yıl ve 2. Yılın en iyi özelleştirme içeriklerinden oluşan eksiksiz cephanelikle insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin.

420 TL 15 TL

Dying Light

Et peşindeki zombilerin istila ettiği açık dünyada, kıyamet sonrası dönemde geçen, birinci şahıs aksiyon hayatta kalma oyunu. Gizemli bir virüs salgınıyla perişan olmuş şehri keşfet. Erzak ara, silah üret ve marazlı ordularıyla çarpış.

59 TL 24 TL

NBA 2K21

NBA 2K21, sektör lideri spor oyunu deneyimi sunan, dünyaca bilinen ve çok satan NBA 2K serisinin yeni oyunudur.

419 TL 75 TL

DOOM

Şimdi her üç premium DLC paketinin (kötülüğe, cehennemden ve kanallına), haritaları, modları ve silahların yanı sıra, arcade modu, fotoğraf modu ve daha fazla çok oyunculu iyileştirmeleri getiren en son güncelleme 6.66 gibi tüm özellik güncellemelerini içerir. Çok oyunculu ilerlemenin yanı sıra yenileme.

99 TL 35 TL

Far Cry 3

Discover the dark secrets of a lawless island ruled by violence and take the fight to the enemy as you try to escape. You’ll need more than luck to escape alive!

89 TL 31 TL

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Yılın 200'den fazla oyun kazananı kazanan, Skyrim Special Edition, epik fanteziyi çarpıcı detaylarda hayata geçirir. Özel baskı, remastered sanat ve etkileri, hacimsel tanrı ışınları, dinamik alan derinliği, ekran alan yansımaları ve daha fazlası gibi tamamen yeni özelliklere sahip eleştirel beğeni toplayan oyunu ve eklentileri içerir.

115 TL 49 TL

Red Dead Online

Haydut çeteleri ve diğer oyuncularla savaş, hayvan avına çık, balık tut, ticaret yap, egzotik hazineleri ara, kaçak içki işine gir, ya da hayvanlar aleminin sırlarını keşfet... Bu derin ve ayrıntılı muazzam dünyada yapılacak bayısız şey var.

159 TL 69 TL

NBA 2K Playgrounds 2

NBA 2K Playgrounds 2; yeni bir Season modu, mevcut veya emekli NBA oyuncularından oluşan geniş bir roster, 4 oyunculu çevrimiçi maçlar, 3lük atma yarışları, yeni oyun alanları ve daha fazlasıyla sokak basketbolunu yeni bir seviyeye taşıyor!

219 TL 17 TL

Far Cry® 5

Montananın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi. Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri Müjdecilere karşı dur.

269 TL 98 TL

A Way Out

A Way Out, hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumdan birini kontrol edeceğiniz özel bir ortak macera oyunu.

199 TL 75 TL

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance Kutsal Roma İmparatorluğu topraklarında destansı bir maceraya katılabileceğin hikâye odaklı, açık dünya bir rol yapma oyunudur. İstilacılarla savaş, yenilikçi görevlere çık, etkili kararlar ver ve ailenin intikamını al.

50 TL 17 TL

Arma 3

Devasa bir askeri sandbox’ta gerçek savaş oyunu deneyimini yaşayın. Bu oyun, çok çeşitli tek ve çok oyunculu içerik, 20’den fazla araç ve 40 silah, sınırsız içerik oluşturma fırsatı ile bilgisayar için tasarlanmış 1. sınıf bir askeri oyundur. Özgün, çeşitli, açık - Arma 3 sizi savaşa gönderiyor.

99 TL 20 TL

Dead by Daylight

Dead by Daylight is a multiplayer (4vs1) horror game where one player takes on the role of the savage Killer, and the other four players play as Survivors, trying to escape the Killer and avoid being caught and killed.

59 TL 28 TL

Metro Exodus

Moskova Metrosunun yıkık harabelerinden kaç ve kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen destansı ve kıta boyunca devam edecek bir maceraya atıl. Devasa, doğrusal olmayan seviyeleri keşfet, sürükleyici bir açık uçlu hayatta kalma deneyiminde kendini kaybet ve en büyük Metro macerasında, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü...

187 TL 75 TL

Beyond: Two Souls

Elliot Page ve Willem Dafoe gibi Hollywood yıldızlarının rol aldığı eşsiz bir psikolojik gerilim olan Beyond: Two Souls, Jodie Holmesun sıra dışı yaşamını oynarken sizleri heyecan verici bir dünya yolculuğuna çıkarıyor.

70 TL 35 TL

Battlefield 4™

Premium ekstra içerikleriyle savaş alanında üstünlük kurun

280 TL 54 TL

Assassin's Creed® Origins

ASSASSIN’S CREED® ORIGINS, YENİ BİR BAŞLANGIÇ *Discovery tour by Assassins Creed®: Eski Mısır şimdi ücretsiz olarak güncellenebilir!* Antik Mısırdayız. Görkemli olduğu kadar entrikalarla dolu bir çağı kapatacak müthiş bir iktidar savaşı yaşanıyor.

269 TL 89 TL