Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Kampanyalı Oyunlar PC ve PS Oyunları

Red Dead Redemption 2

175 kez Yılın Oyunu ödülü ve 250 kez tam puan değerlendirme alan Red Dead Redemption 2 yeni çağın şafağında Vahşi Batıda Artur Morgan ve Van der Linde çetesinin hikayesini anlatan görkemli bir onur ve sadakat destanı. Ayrıca, paylaşımlı ve canlı Red Dead Online dünyasına da erişim sağlıyor.

299.0₺ 149.50₺

NBA 2K22

NBA 2K22 puts the entire basketball universe in your hands. Anyone, anywhere can hoop in NBA 2K22.

429.0₺ 171.60₺

Euro Truck Simulator 2

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupayı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.

39.0₺ 9.75₺

The Sims™ 4

Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünün tadına varın. Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın!

279.99₺ 91.14₺

Cities: Skylines

Şehirler: Skylines, klasik şehir simülasyonunda modern bir alımdır. Oyun, şehir binası deneyiminin bazı köklü tropları üzerinde genişleyerek gerçek bir şehir yaratma ve sürdürme heyecanını ve gerçek bir şehri yaratma ve sürdürme zorluğunu gerçekleştirmek için yeni bir oyun öğelerini tanıtıyor.

49.0₺ 14.00₺

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood, ilk modern kooperatif Wolfenstein macerasıdır. Bir arkadaşınızla birlikte olun ya da BJ Blazkowicz'in ikiz kızlarından biri olarak Solo'yu oynayın ve Solo'yu Naziler'den Paris'i serbest bırakma yeteneklerinin güçlü bir cephaneliğini kullanın.

109.0₺ 53.50₺

Battlefield V

İşte karşınızda en üst düzey Battlefield™ V deneyimi. Silahlar, taşıtlar ve cihazların yanı sıra 1. Yıl ve 2. Yılın en iyi özelleştirme içeriklerinden oluşan eksiksiz cephanelikle insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin.

419.99₺ 136.71₺

Max Payne 3

Artık New York City COP, Max Payne, varlıklı bir aileyi nihayet sıkıntılı geçmişinden kaçmak için zengin bir aileyi korumak için São Paulo'ya taşınıyor. Max Payne 3'ün bu tamamen baskısı, orijinal oyunun tamamını ve daha önce indirilen tüm içerikleri içerir.

144.0₺ 54.65₺

NBA 2K Playgrounds 2

NBA 2K Playgrounds 2; yeni bir Season modu, mevcut veya emekli NBA oyuncularından oluşan geniş bir roster, 4 oyunculu çevrimiçi maçlar, 3lük atma yarışları, yeni oyun alanları ve daha fazlasıyla sokak basketbolunu yeni bir seviyeye taşıyor!

219.0₺ 42.50₺

A Way Out

A Way Out, hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumdan birini kontrol edeceğiniz özel bir ortak macera oyunu.

199.0₺ 100.23₺

Control Ultimate Edition

80'den fazla ödülün kazananı, kontrol, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak görsel olarak çarpıcı bir üçüncü şahıs aksiyon macerasıdır.

209.0₺ 88.70₺

Red Dead Online

Haydut çeteleri ve diğer oyuncularla savaş, hayvan avına çık, balık tut, ticaret yap, egzotik hazineleri ara, kaçak içki işine gir, ya da hayvanlar aleminin sırlarını keşfet... Bu derin ve ayrıntılı muazzam dünyada yapılacak bayısız şey var.

159.0₺ 79.50₺

Metro Exodus

Moskova Metrosunun yıkık harabelerinden kaç ve kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen destansı ve kıta boyunca devam edecek bir maceraya atıl. Devasa, doğrusal olmayan seviyeleri keşfet, sürükleyici bir açık uçlu hayatta kalma deneyiminde kendini kaybet ve en büyük Metro macerasında, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü...

187.0₺ 79.50₺

Battlefield 4™

Premium ekstra içerikleriyle savaş alanında üstünlük kurun

279.99₺ 97.30₺

Beyond: Two Souls

Elliot Page ve Willem Dafoe gibi Hollywood yıldızlarının rol aldığı eşsiz bir psikolojik gerilim olan Beyond: Two Souls, Jodie Holmesun sıra dışı yaşamını oynarken sizleri heyecan verici bir dünya yolculuğuna çıkarıyor.

70.0₺ 35.00₺

Battlefield 1 ™

Büyük Battlefield topluluğuna katılarak destansı çok oyunculu takım çatışmalarıyla veya Savaş Hikayeleri harekat moduyla topyekün savaşın doğuşunu deneyimleyin.

279.99₺ 113.21₺

Dead Cells

Dead Cells metroidvania esinli rogue-lite bir aksiyon platform oyunudur. Sürekli büyüyen ve değişen bir kaleyi keşfedeceksin... Tabii eğer bu kalenin sakinlerini 2D souls-lite çarpışmalarda geçebileceğini varsayarsak. Kayıt noktası yok. Öldür, öl, öğren, tekrarla.

40.0₺ 20.00₺

SONG OF HORROR COMPLETE EDITION

Song of Horror sabit kameralı bir hayatta kalma korku macerasıdır. Savaşmanın imkansız olduğu gizemli bir varlık olan Varoluştan kork: Tetikte ol, gizlen ve yavaşça nefes al... Unutulmaz bir korku hikayesine sahip bu yapımda, hayaletlerin ve kaybolmuş ruhların dolaştığı lanetli mekanları keşfet.

139.0₺ 72.20₺

Frostpunk: The Rifts

Yeni bir oynanış mekaniği kullanarak, yeni bölgelere ulaşmak için yarıklar arasına köprü kur. Halkını kaçınılmaz sondan kurtarmak için şehrini genişlet!

10.5₺ 4.72₺

American Truck Simulator

Experience legendary American trucks and deliver various cargoes across sunny California, sandy Nevada, and the Grand Canyon State of Arizona. American Truck Simulator takes you on a journey through the breathtaking landscapes and widely recognized landmarks around the States.

59.0₺ 14.75₺

Take On Mars

Take On Mars places you right in the middle of mankind’s most exciting undertaking. Start out in the seat of a rover operator, finish as the first human to have ever set foot on the Red Planet.

99.0₺ 6.63₺

Hello Neighbor: Hide and Seek

Hello Neighbor: Hide and Seek, Hello Neighborın bu dramatik ön bölümünde Komşunun ailesinin trajik hikayesi anlatılmaktadır. Bir aile ferdinin vefatıyla yüzleşirken erkek kardeşinizle saklambaç oynadığınız bu oyunda, orjinal Stealth Horror devi olan öncesindeki olaylar açığa kavuşur.

50.0₺ 21.49₺

Total War: WARHAMMER II

Strategy gaming perfected. A breath-taking campaign of exploration, expansion and conquest across a fantasy world. Turn-based civilisation management and real-time epic strategy battles with thousands of troops and monsters at your command.

345.0₺ 148.00₺

Football Manager 2020

Yeni sezonda kulübünüzde fikirlerinizle bildiğiniz yoldan ilerleyin. Oyuna yepyeni ve özgün boyutlar kata, menajerleri hem kendi hem de takımlarının kaderleri üzerinde daha fazla sorumluluk almaya teşvik eden yeni özellikler ve oyun kontrolleri sunan FM20de bütün fikirler önemlidir.

219.0₺ 65.70₺