Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Kampanyalı Oyunlar PC ve PS Oyunları

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto Vin PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.

150 TL 77 TL

EA SPORTS™ FIFA 21

Sokakta veya stadyumda arkadaşlarınızla takım kurup daha da büyük zaferlere ulaşmanız için daha fazla yol sunan EA SPORTS™ FIFA 21 ile birlikte futbol geri döndü.

420 TL 149 TL

Football Manager 2021

Yeni eklemeler ve oyun yükseltmeleri, ek derinlik seviyeleri, drama ve özgün bir futbol sunar. FM21, menajerlik becerinizi geliştirmeniz ve kulübünüzü başarıya taşımanız için sizi hiç olmadığı kadar güçlendiriyor.

299 TL 150 TL

The Sims™ 4

Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünün tadına varın. Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın!

280 TL 48 TL

Euro Truck Simulator 2

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupayı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.

39 TL 9 TL

Rust

Pastaki tek amaç hayatta kalmaktır - açlık, susuzluk ve soğuk gibi mücadelelerin üstesinden gelmek. Ateş yak. Bir sığınak inşa et. Hayvanları öldür. Kendinizi diğer oyunculardan koruyun.

127 TL 55 TL

Cities: Skylines

Şehirler: Skylines, klasik şehir simülasyonunda modern bir alımdır. Oyun, şehir binası deneyiminin bazı köklü tropları üzerinde genişleyerek gerçek bir şehir yaratma ve sürdürme heyecanını ve gerçek bir şehri yaratma ve sürdürme zorluğunu gerçekleştirmek için yeni bir oyun öğelerini tanıtıyor.

49 TL 21 TL

Borderlands 3

Orijinal nişancı-yağmacı, sayısız silah ve tamamen yeni kargaşa dolu maceralarıyla geri dönüyor! Her biri kapsamlı yetenek ağacına, yeteneklere ve özelleştirmelere sahip 4 yepyeni Mahzen Avcısından biri olarak yeni dünyaları ve düşmanları yakıp yıkın.

309 TL 132 TL

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood, ilk modern kooperatif Wolfenstein macerasıdır. Bir arkadaşınızla birlikte olun ya da BJ Blazkowicz'in ikiz kızlarından biri olarak Solo'yu oynayın ve Solo'yu Naziler'den Paris'i serbest bırakma yeteneklerinin güçlü bir cephaneliğini kullanın.

109 TL 52 TL

Battlefield V

İşte karşınızda en üst düzey Battlefield™ V deneyimi. Silahlar, taşıtlar ve cihazların yanı sıra 1. Yıl ve 2. Yılın en iyi özelleştirme içeriklerinden oluşan eksiksiz cephanelikle insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin.

420 TL 94 TL

NBA 2K21

NBA 2K21, sektör lideri spor oyunu deneyimi sunan, dünyaca bilinen ve çok satan NBA 2K serisinin yeni oyunudur.

419 TL 70 TL

DOOM

Şimdi her üç premium DLC paketinin (kötülüğe, cehennemden ve kanallına), haritaları, modları ve silahların yanı sıra, arcade modu, fotoğraf modu ve daha fazla çok oyunculu iyileştirmeleri getiren en son güncelleme 6.66 gibi tüm özellik güncellemelerini içerir. Çok oyunculu ilerlemenin yanı sıra yenileme.

99 TL 36 TL

Far Cry 3

Discover the dark secrets of a lawless island ruled by violence and take the fight to the enemy as you try to escape. You’ll need more than luck to escape alive!

89 TL 34 TL

NBA 2K Playgrounds 2

NBA 2K Playgrounds 2; yeni bir Season modu, mevcut veya emekli NBA oyuncularından oluşan geniş bir roster, 4 oyunculu çevrimiçi maçlar, 3lük atma yarışları, yeni oyun alanları ve daha fazlasıyla sokak basketbolunu yeni bir seviyeye taşıyor!

219 TL 17 TL

Far Cry® 5

Montananın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi. Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri Müjdecilere karşı dur.

269 TL 98 TL

A Way Out

A Way Out, hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumdan birini kontrol edeceğiniz özel bir ortak macera oyunu.

199 TL 66 TL

Dead by Daylight

Dead by Daylight is a multiplayer (4vs1) horror game where one player takes on the role of the savage Killer, and the other four players play as Survivors, trying to escape the Killer and avoid being caught and killed.

31 TL 16 TL

Metro Exodus

Moskova Metrosunun yıkık harabelerinden kaç ve kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen destansı ve kıta boyunca devam edecek bir maceraya atıl. Devasa, doğrusal olmayan seviyeleri keşfet, sürükleyici bir açık uçlu hayatta kalma deneyiminde kendini kaybet ve en büyük Metro macerasında, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü...

187 TL 85 TL

Battlefield 4™

Premium ekstra içerikleriyle savaş alanında üstünlük kurun

280 TL 14 TL

No Man's Sky

Hiçbir mans gökyüzü, sonsuz usuliten üretilen bir evrende keşif ve hayatta kalma hakkında bir oyundur.

150 TL 75 TL

Assassin's Creed® Origins

ASSASSIN’S CREED® ORIGINS, YENİ BİR BAŞLANGIÇ *Discovery tour by Assassins Creed®: Eski Mısır şimdi ücretsiz olarak güncellenebilir!* Antik Mısırdayız. Görkemli olduğu kadar entrikalarla dolu bir çağı kapatacak müthiş bir iktidar savaşı yaşanıyor.

269 TL 89 TL

Max Payne 3

Artık New York City COP, Max Payne, varlıklı bir aileyi nihayet sıkıntılı geçmişinden kaçmak için zengin bir aileyi korumak için São Paulo'ya taşınıyor. Max Payne 3'ün bu tamamen baskısı, orijinal oyunun tamamını ve daha önce indirilen tüm içerikleri içerir.

144 TL 27 TL

Fallout 76

Steel Dawn, yeni Brotherhood of Steel görev serisinin ilk bölümü ve Fallout 76 oyuncuları için ücretsiz. Paladin Leila Rahmani ve birlikleri, yeni bir Appalachia dönemi için Kaliforniyadan geldi. Başarıya ulaşmak için diğerleriyle veya onlara karşı çalış.

129 TL 67 TL

Sniper Elite 4

Şimdiye kadar yapılan en ileri ve en büyük II. Dünya Savaşı atış oyununda eşsiz keskin nişancı özgürlüğünü keşfet. Savaş zamanındaki İtalyayı Faşizm girdabından kurtarırken taktik üçüncü kişi muharebesi, oynanabilirlik seçenekleri ve devasa seviyeler arasında destansı uzun mesafe atışları tecrübe et.

89 TL 45 TL

Vampyr

London, 1918. You are newly-turned Vampyr Dr. Jonathan Reid. As a doctor, you must find a cure to save the city’s flu-ravaged citizens. As a Vampyr, you are cursed to feed on those you vowed to heal.

190 TL 81 TL