Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Euro Truck Simulator 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Euro Truck Simulator 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Euro Truck Simulator 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

81.14₺

HRK

97.84₺

Cdkeys

106.50₺

Gamebillet

125.16₺

Oyunone

126.65₺

G2A

126.66₺

DurmaPlay

165.00₺

Çıkış tarihi: Oct. 18, 2012
Geliştiren: SCS Software
Yayıncı: SCS Software
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 7
  • Processor: Dual core CPU 2.4 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
  • Hard Drive: 7 GB available space
Recommended:
  • OS: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Processor: Quad core CPU 3.0 GHz
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 760-class (2 GB)
  • Hard Drive: 7 GB available space

Euro Truck Simulator 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Euro Truck Simulator 2 fiyatı:    97.84₺

Şu anki en ucuz Euro Truck Simulator 2 fiyatı:    97.84₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Euro Truck Simulator 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gamehunterz ETS 2 Yorumu

Biraz tır sürmeye ne dersiniz? O zaman sizi ETS 2’ye bekliyoruz. Belki de herkesin bildiği bir oyun olmasına rağmen, yine de bu oyun hakkındaki düşüncelerimizi sizlerle paylaşmak istedik. İlk olarak şunu belirteyim, ETS 2, gerçekten kafa dinlemelik bir oyun. Akşam eve yorgun argın geldikten sonra, arkadaşlarınızla beraber biraz tır sürme fikri her ne kadar kulağa garip gelse de, oynadıkça kendinizi dinlenmiş hissedeceksiniz. Hele bir de direksiyon setiniz varsa, keyfinden yenmez. Araba sürmeyi sevenlere ve kafa dinlemelik oyun isteyenlere önerim çok net: Hemen ETS 2 fiyatları karşılaştır ve ETS 2 satın al!

Şahsen ben bu oyunu oynarken bilgisayarımı cam kenarı bir yere koyarak (maalesef direksiyon setim yok) kolumu camdan çıkararak oynamayı çok sevdim. Çünkü insan iyice moda giriyor. Koluma hafif hafif rüzgar vuruyor, tır emin adımlarla ileriye gidiyor, kendimi gerçekten tır sürüyormuş gibi hissediyorum. Oyunun bir güzel tarafı da ETS 2 fiyatları. Düzenli aralıklarla indirime giren bu oyun, popüler diğer oyunlara göre çok daha ucuz. Fakat merak etmeyin, Gamehunterz yine de size yardımcı olmak için burada. ETS 2 fiyatları onlarca resmi satıcı üzerinden karşılaştırıyoruz, maksat en ucuz yerden ETS 2 satın al!

Oyunun rahatlatıcı olmasına ek, bir de “ETS 2 mods” sistemleri var. ETS 2 mods dediğimiz olay ise oyuna ait modlar, bir başka deyişle küçük DLC paketleri gibi düşünebilirsiniz. Bu paketler sayesinde oyundan elde edeceğiniz eğlence kat ve kat artabilir. Bu nedenle bu oyunu oynamak isteyenlere kesinlikle ETS 2 mods aramasını yapmalarını tavsiye ederim!

Peki oyunda bir amaç var mı? En büyük amaç eğlenmek tabi ki, fakat oyun sadece boş boş tır sürmekle alakalı değil. Oyunda bazı görevleriniz var ve bu görevleri yapabilmek için de bir yerden başka bir yere bazı eşyalar taşımanız gerekli. Online modu da olan ETS 2 gerçekten oynamaya değecek tarzda dinlendirici bir oyun! Bu güzel oyunu yaşayarak oynamak için, hemen ETS 2 satın al.

ETS 2 Satın Al

Peki ETS 2’nin modası geçer mi? Hiç sanmıyorum. Hem ETS 2 fiyatları çok uygun hem de çok eğlenceli oyun. Ancak ETS 3 çıkarsa belki yavaş yavaş ETS 2 rüzgarı durulur. Fakat onun dışında bu oyunun sonunun geleceğini düşünmüyorum. O yüzden ETS 2 satın al tavsiyemiz için aklınızda herhangi bir kuşku olmasın. Gönül rahatlığıyla oyunu alabilirsiniz. Fakat daha önce de dediğim ve sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, oyundan maksimum eğlenceyi alabilmek için bir direksiyon setinizin olmasını şiddetle tavsiye ederim! Her ne kadar klavyeyle de oynanıyor olsa da, klavye direksiyonun yerini tutmaz.


Euro Truck Simulator 2 Özeti

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupayı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.

Euro Truck Simulator 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Euro Truck Simulator 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Euro Truck Simulator 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!