Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Phasmophobia

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Phasmophobia fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Phasmophobia satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

226.80₺

Steam

233.70₺

G2A

268.69₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Sept. 18, 2020
Geliştiren: Kinetic Games
Yayıncı: Kinetic Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Phasmophobia Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Minimum Specs are for VR, lower specs may work for Non-VR.
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64Bit
 • İşlemci: Intel i5-4590/AMD Ryzen 5 1500X or greater
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or greater
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

Phasmophobia Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Phasmophobia fiyatı:    226.8₺

Şu anki en ucuz Phasmophobia fiyatı:    226.8₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Phasmophobia İle İlgili Blog Yazılarımız

Oyun

Gamerlara Oyun Tavsiyelerinde Bulunduğumuz, En İyi 40 TL Altı Oyunlar Listemiz Yayında! Mutlaka Okumanız Gereken Bu Listede Birbirinden Güzel Oyunlar Var.
Oyun

Her Gamer Coop Oyunları Oynamayı Çok Sever, Fakat Bu Oyunları Bulması Zordur. Bu Yüzden, Bu Yazımızda Sizin İçin En İyi Coop Oyunları Derledik! İyi Okumalar Dileriz.
Oyun

Korku oyunları, her gamerın sevdiği oyun kategorilerinden biridir. İşte bu nedenle, Gamehunterz olarak sizlere ne iyi korku oyunları listesi derledik.

Phasmophobia - Gamehunterz Yorumu

Korku oyunlarıyla aranız nasıl? Eğer iyi diyorsanız, tam sizlik bir oyundasınız. Phasmophobia, kelime anlamıyla “hayalet fobisi” anlamına gelir. İsminin açıklamasından da anlayabileceğiniz gibi, hayaletler üzerine kurulmuş bir oyun. Peki oyunun konusu ne, Phasmophobia fiyat durumları nedir? Bu yazımızda sizler için elimizden geldiğince bilgi vereceğiz ve en sonunda kimlere Phasmophobia satın al tavsiyesini verebileceğimizi konuşacağız. Haydi başlayalım!

Phasmophobia Konusu

Aslında konu olarak gayet sade bir oyun. Bir yerde ortalıkta dolaşan bir hayalet var ve siz o hayaletin türünü tespit etmeye çalışıyorsunuz. Yaklaşık 10 civarında farklı hayalet türü var ve bu türlerin kendilerine göre davranışları var. Hayaletler saldırgan, konuşkan, küçük, büyük ve daha nice özellikleri taşıyor olabilir. Bu tarz özellikleri dikkatle izlemeniz lazım!

Amacımız ise basit, hayaletin olduğu bölgeye girerek, elimizden geldiğince ipuçları arıyoruz ve bunları not defterimize kaydediyoruz. Bütün ipuçlarını topladığımızdan emin olduğumuz zaman ise, hayaleti tespit etme süreci bitiyor. Tahminimizi yapıyoruz ve sonrasında ise tahminin doğru ya da yanlış olduğunu görüyoruz.

Oyun bu şekilde anlatıldığında korkunç veya eğlenceli gelmiyor olabilir. Ama daha en güzel kısımlarını duymadınız. Hemen açıklayalım, sizlere de neden Phasmophobia satın al tavsiyesi vermiş olduğumuzu daha iyi anlayın.

Phasmophobia Mekanikleri

Bu oyunu türündeki diğer korku oyunlarından ayıran en temel özellik, oyunda mikrofon kullanıyor olmanız. Çünkü hayaletle konuşmanız lazım! Onları kızdırmanız, onları harekete geçirmeniz ve onların yaptıklarını not defterinizi yazmanız lazım. Küçük bir örnek oluşturması için, dilerseniz size bir oyunun nasıl geçtiğini özetleyelim ve mekaniklerini açıklamış olalım.

Oyun menüsü açıldığı zaman, farklı haritalardan istediğinizi seçerek, zorluk seviyesine göre bir hayalet avına çıkıyorsunuz. Fakat ava çıkmadan önce, istediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Bu ekipmanlar, hayalete dair ipucu toplamanızda size yardımcı oluyor. Mesela, hayalet konuşuyor olabilir. Bunu tespit etmek için, hayalet seslerini duyabileceğiniz aleti yanınıza almanız gerekir.

Haritayı ve ekipmanları da seçtikten sonra, kendinizi bir karavanda, hayaletli bölgenin yanında bulacaksınız. Karavanın içinde, hayalete dair bazı bilgiler yazıyor olacak. Oradan hayaletin adını ve nasıl biri olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonrasında hayaletin olduğu yere girerek, etrafta ipuçları aramalı ve onun orda olduğuna dair emin olmak için onunla konuşmalısınız.

Mikrofonunuz sayesinde, hayalete istediğiniz soruları sorabilirsiniz. “Burada mısın?”, “Bana kendini göster” veya sadece ismini söyleyerek, hayaleti biraz sinirlendirmeniz gerekecek. Bu sayede hayalet kendini daha çok gösteriyor olacak. Fakat işker tam da bu noktada ters tepebilir.

Hayaleti kızdırdığınız zaman, hayaletin ava çıktığı zamanlar olabilir. Av anında, evdeki bütün ışıklar eş zamanlı olarak yanıp sönmeye başlıyor ve etrafınızda hayaletin ayak seslerini duyuyorsunuz. Eğer saklanacak karanlık bir yer bulamazsanız, hayalet sizi öldürebilir. Çok gergin ve korkunç bir sahne, bize inanın.

Oyundaki haritalar da çok gergin, mesela terk edilmiş akıl hastanesi. Hem büyük hem de korkunç bir ortam. Hiç beklemediğiniz bir anda, arkanızda ayak sesleri duyacak, ışıkların açılıp kapandığını görecek ve avlanmaya yakın olduğunuzu anlayacaksınız. Üstelik oyunu 4 kişiye kadar coop olarak oynayabilirsiniz. Gel de Phasmophobia satın al tavsiyesi vermemiş ol!

Oyuna arkadaşlarınızla girmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Bu sayede iş bölümü yaparak daha kolay ilerleyebilirsiniz. Mesela bazı anlarda, bir kişinin karavanda kalıp kameraları izlemesi gerekiyor olabilir. Bazı hayaletler grupça dolaşan kişilerle konuşmayı seviyor olabilir. O yüzden yanınızda arkanızı kollayacak birinin olması daha iyi olacaktır.

Bağımsız Yapımcıdan Profesyonel Oyun

Phasmophobia’nın çok sevilmesinin bir diğer nedeni de, oyunun bağımsız yapımcı tarafından yapılmış olması. Oyun çıktığı ilk günden bu yana gelişimine devam ediyor. Yapımcı kişi, gamerlardan aldığı geri dönüşler ile oyuna yeni bir takım eklemeler yapıyor.

Oynadığınız oyunun yapımcısının sizi bu kadar dinliyor olması, bizce çok hoş bir detay. Her daim gelişmeye devam eden Phasmophobia’ya yeni haritalar da geliyor. Şans verilmesi gereken bir korku / gerilim oyunu olduğunu düşündüğümüz için, kesinlikle Phasmophobia satın al tavsiyesini gönül rahatlığıyla verebiliriz! İşin içine bir de Phasmophobia fiyat durumunu koyduğunuz zamani kaçırılmaması gereken bir oyun oluyor.

Peki oyunun gerçekçiliği ne düzeyde? Oyunun grafikleri nasıl? Biraz da bu konular üstünde konuşalım ve size daha fazla bilgi verelim.

Phasmophobia Grafikleri

Genel olarak incelendiği zaman, oyunun grafikleri çok gerçekçi değil. Fakat bize inanın, özellikle iyi bir kulaklıkla oynandığı takdirde, zaten gerçekçi olmaması çok daha iyi. Eğer ki oyunun grafikleri gerçeğe yakın olsaydı, oynanmayacak derecede korkunç olabilirdi. İşin içine bir de bağımsız yapımcı tarafından yapılmış olması girince, grafikleri göze normal gözüküyor.

Grafik konusundaki temel görüşümüz ise, her ne kadar gerçekten uzak demiş olsak da, çizimler çok güzel. Zaten bir oyunun grafiklerinin güzel olması için illa gerçeğe yakın olması lazım değil, farkındayız. Özenerek yapılmış çizimler, detaylarıyla birlikte oyuna konmuş nesneler, bizim için yeter de artar!

Oyunu oynadıkça anlayacaksınız ki, gerçekten korkmak için gerçeğe yakın grafiklere ihtiyacınız yok! Ses efektleri ve ani korku unsuru, bu oyunda çok iyi kullanılmış. Hayaletin ışıkları kapatması, bir anda önünüzde belirmesi ve sonrasında kaybolması gibi durumlar, yüreğinizi ağzınıza getirecektir.

Arkadaşlarınızla korku dolu ama bir o kadar da eğlenceli bir vakit geçirmek için mükemmel bir oyun. Peki Phasmophobia fiyat durumu nedir? Oyun fiyat konusu düşünüldüğünde alınması gereken bir oyun mu? Bu soruların cevapları için yazımızı okumaya devam edin!

Phasmophobia Fiyat Durumu

Oyunu sizler için genel hatlarıyla özetledik. Anlayabileceğiniz gibi, konusu ve oynanışı bakımından mutlaka denenmesi gereken bir oyun. Peki para? Hiç korkmayın. Phasmophobia fiyat durumu sizi sevindirecektir.

Saatlerce oynayabileceğiniz bu muhteşem oyun, Steam’de bulabileceğiniz uygun fiyatlı oyunlardan birisi. Hele bir de Gamehunterz sizin için Phasmophobia fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra, daha da uygunlarını buluyor.

Bu muhteşem oyuna sahip olmak istiyorsanız, hemen siz de bu sayfanın üst tarafında yer alan Phasmophobia fiyat karşılaştırması bölümümüze gidebilirsiniz. Fakat gitmeden önce, isterseniz bir de Phasmophobia satın al tavsiyesini kimlere verdiğimizi konuşalım!

Phasmophobia Satın Al

Oyun eğlenceli mi? Kesinlikle evet. Korkunç mu? Olabileceği kadar korkunç ve gergin. Tabii ki bu oyundan gelmiş geçmiş en iyi korku oyunu efekti beklememek lazım. Ama korkacağınızdan emin olabilirsiniz. O nedenle, Phasmophobia satın al tavsiyemizi dinlemesi gereken kişiler, ilk olarak korku oyunlarını seviyor olmalı!

Bir diğer düşünülmesi gereken konu ise, oyunda aslında detaylı bir hikaye olmaması. Eğer ki bir oyuna iyi deme koşuşunuz, arkada dönen bir hikaye olmasıysa, maalesef size göre bir oyuna bakmıyorsunuz. Bu oyunda genel olarak, anlık hayalet avlama görevlerini yerine getirip, diğer görevlere geçeceksiniz. Oyunu güzel kılan şey zaten arkadaşlarınızla oynamanız ve oyunun zorluğu. O nedenle Phasmophobia satın al tavsiyesini vereceğimiz kişilerin, anlattığımız hikaye konusuna dikkat etmesi gerekir!

Son olarak burada değinmek istediğimiz konu ise, Phasmophobia fiyat konusu. Oyunun fiyatları piyasadaki diğer oyunlara göre çok uygun. Neredeyse günlük bir tane az kahve içseniz oyunu alabilirsiniz. Sevmeyeceğinizi zaten düşünmüyoruz. Fakat beklediğini etkiyi yakalamasanız bile, Phasmophobia fiyat durumu sayesinde oyunu aldığınıza asla pişman olmazsınız.

Özetlemek gerekirse, arkadaşlarınızla korkunç ama eğlenceli bir oyun arıyorsanız, doğru oyuna bakıyorsunuz. Phasmophobia fiyat durumları da elinizi yakmayacaktır. Hayaletler sizi bekler, onları avlamanız lazım! Sen de hemen Phasmophobia satın al ve bu korkunç maceraya adımını at!


Phasmophobia Özeti

Phasmophobia, 4 oyuncu çevrimiçi bir ortak psikolojik korku. Paranormal aktivite yükselişe geçti ve elinizden geldiğince kanıt toplamak için tüm hayalet avcılık ekipmanlarını emrinizde kullanmak size ve ekibinize kalmıştır.

Phasmophobia İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Phasmophobia fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Phasmophobia satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!