Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Gamehunterz Blog

Oyunlar İle Alakalı Aradığınız Her Şey

Oyun

Konuşma Zamanı: Fifa 22
Hakkında Her Şey

Fifa 22, Her Futbol Severin Beklediği Oyunlardan Birisidir. O Nedenle, Bu Yazımızda Fifa 22 Hakkında Bilgileri Sizinle Paylaştık. İyi Okumalar Dileriz.
Oyun

En İyi Korku Oyunları:
Işık Kapatamamaya Hazır Olun!

Korku oyunları, her gamerın sevdiği oyun kategorilerinden biridir. İşte bu nedenle, Gamehunterz olarak sizlere ne iyi korku oyunları listesi derledik.
Oyun

Konuşma Zamanı: Battlefield
2042 Hakkında Her Şey

Battlefield 2042 Uzun Süredir Beklenen Bir Oyundu. Bu Nedenle Sizin İçin Battlefield 2042 Hakkında Bildiğimiz Her Şeyi Topladık. BF 2042 Hayranları Buraya!
Oyun

Netflix Oyun Sektörüne Giriyor.
Netflix Gaming Nedir?

En popüler dijital yayın firmalarından biri olan Netflix, Netflix Gaming ismiyle son yıllarda popülerliği giderek artan oyun sektörüne giriş yapıyor. Gamehunterz olarak Netflix Gaming özetimiz
Oyun

Geforce Now Oyunları

Geforce Now Oyunları Her Gamerın Merak Ettiği Oyunlardandır. İşte Bu Yüzden, Gamehunterz Olarak, Siz Değerli Kullanıcılarımıza Geforce Now Oyunları Derledik!
Oyun

En İyi Coop Oyunlar

Her Gamer Coop Oyunları Oynamayı Çok Sever, Fakat Bu Oyunları Bulması Zordur. Bu Yüzden, Bu Yazımızda Sizin İçin En İyi Coop Oyunları Derledik! İyi Okumalar Dileriz.
Oyun

Neden Gamehunterz'da
Daha Ucuz?

PC Oyunları Gün Geçtikçe Daha Pahalı Olmaktadır. Fakat Sizlere Yardımcı Olabilmek İçin Gamehunterz Burada! Bu Yazımızda, Ucuz Oyunları Nasıl Bulduğumuzu Anlattık!
Oyun

Aim Geliştirmek İçin
Neler Yapılmalı?

Aim her neredeyse he oyun için olmazsa olmaz gereksinimlerden biri. Bu nedenle bu yazımızda aim geliştirmek için neler yapılması gerektiğini sizlerle paylaştık!
Oyun

Hediye Olarak Oyunu Nasıl
Alacağım, Güvenli Mi?

Bünyemizdeki bazı satıcılar satın aldığınız oyunları size Steam’den hediye olarak göndermektedir. Bu nedenle sizin için bu sürecin nasıl işlediğini özetledik.
Bilgisayar

Ne Olacak Bu
Oyun Bilgisayarı Fiyatları?

Oyun bilgisayarı fiyatları maalesef uçmuş durumda. Her gamer'ın canını sıkan bu olaya Gamehunterz olarak değinmek ve sizlere tavsiyelerde bulunmak istedik