Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir ve resmi satıcılar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Hakkımızda

Bizler 4 Sabancı Üniversiteli gamer olarak, sizlerin hayatını kolaylaştırmak için buradayız! Tek isteğimiz ve amacımız ise, artık gamerların rahat rahat oyun alabilmesi... Bu yolda başarıya ulaşana kadar asla vazgeçmeyeceğiz. ÇÜNKÜ ARTIK PAHALI OYUNLARDAN BIKTIK! Bu problemi çözmek için, bir oyunun fiyatını, onlarca satıcı üzerinden karşılaştırıyoruz ve sizleri en ucuz satıcılara yönlendiriyoruz. Bu sayede, bir oyunu alırken, düşündüğünüzden de daha ucuz bir şekilde alma şansınız oluyor!

Daha Az Parayla Daha Çok Oyun

Yaptığımız fiyat karşılaştırmaları sayesinde, siz değerli kullanıcılarımız oyun alırken tasarruf edecek ve bu sayede daha az para ödeyerek daha çok oyuna sahip olabileceksiniz. Sizler artık oyun alırken rahat olun istiyoruz! En ucuz oyun fiyatlarını önünüze seriyoruz. Sizlere de sadece bir oyunu ucuza almak ve keyifle oynamak kalıyor!

Gamerların Her İhtiyacı İçin Varız!

Bizler sadece PC oyunlarının ve Ps oyunlarının fiyatlarını karşılaştıran bir site değiliz. Gamerların her türlü ihtiyacı için buradayız! Sizler için oyunlara ek olarak oyun içi alımların fiyatlarını da karşılaştırıyoruz. En ucuz LoL RP, Valorant Vp, Pubg Mobil UC gibi birçok oyun içi alımın en ucuzlarını da buluyoruz.

Bize Sonuna Kadar Güvenebilirsiniz!

Gamehunterz.com, sizlerin sonuna kadar güvenebileceği bir internet sitesidir. Fiyatlarını karşılaştırdığımız satıcıların hepsi resmi ve güvenilir satıcılardır. Buna ek olarak, sitemiz üzerinden yapacağınız her türlü işlem şifrenelerek gizlenmektedir. Bu sayede, girmiş olduğunuz verilerin güvenliği en üst düzeydedir.

Her Zaman Bir Mesaj Uzağınızdayız

Bizlere istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Herhangi bir konu hakkında fikir belirtmek, görüşlerinizi iletmek veya sadece merhaba demek için bile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden bulunan "Yardım" bölümünden, veya aşağıda bulabileceğiniz mail adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz;