Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Twelve Minutes

Twelve Minutes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Twelve Minutes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

Gamebillet

59.48₺

FoxnGame

70.00₺

Steam

70.00₺

G2A

248.24₺

Çıkış tarihi: Aug. 19, 2021
Geliştiren: Luis Antonio
Yayıncı: Annapurna Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Twelve Minutes Fiyatları

Gamehunterz Twelve Minutes Yorumu

Twelve Minutes romantik bir akşam geçirmeyi planlayan bir çiftin bir anda dedektifin gelip onları cinayet ile suçlanmasını konu alan, hikayesi ile ön plana çıkan bir oyun. Oyunun ana teması sürekli bir döngü içerisinde olmanız. Bu ne demek oluyor, aslında 12 dakikalık bir olay döngüsünün içinde sıkışmış olarak oynuyoruz oyunu. Bazı eylemlerde bulunarak ve çevremizdekiler ile konuşarak bir dedektif gibi olayı çözmeye çalışan biri olarak oyunu oynuyoruz. Bizce oyunun hikayesi gayet başarılı, Twelve Minutes Fiyatları böyle bir hikayeyi oynamak için değer diye düşünüyoruz. Oyunu evin tepesine yerleştirilmiş bir kameradan bakıyormuş gibi oynuyoruz. Yani özet olarak kamera açısı, hikaye ve oynanış açısından kendine has bir oyun. Aynı zamanda oyunun seslendirmesini de tanıdığımız kişiler yapıyor, oyunu oynarken James McAvoy, Daisy Ridley ve Willem Dafoe gibi seslerine aşina olduğumuz yıldızlar seslendiriyor. Oyunu oynarken bir bulmaca çözüyor gibi düşünmemiz gerekiyor ve bulmaca çözüyor gibi dikkatli ve deneme yanılma yoluna gitmemiz gerekiyor. Bu açıdan hikaye oyunlarını seven ve sebep sonuç ilişkilerini bulmak için düşünerek oyun oynamayı seven kişilere Twelve Minutes Satın Al tavsiyesini kesinlikle veriyoruz. Oyunu oynama şeklinize göre değişir fakat yaklaşık 4-5 saat civarı bir oynama süresi var. Oyunda sürekli aynı 12 dakikayı oynadığımızdan dolayı bir süre sonra aynı konuşmalar biraz insanı bıktırabiliyor. Burada güzel bir şey yapmışlar, konuşmaları bir kere dinledikten sonra hızlıca karar anlarına geçebiliyoruz. Bu arada bu kadar hikaye odaklı bir oyunun Türkçe desteği ile çıkması bizi çok mutlu etti. Oyun bu sayede çok daha fazla oyuncuya ulaşabiliyor ve aynı zamanda daha iyi anlaşılabildiğinden dolayı hikayeleri daha bilinçli bir şekilde çözebiliyoruz. Bu günlerde kurun da artmasından dolayı ucuza oyun bulmak pekte kolay değil. Twelve Minutes Fiyatları tam da hakkını verecek bir seviyede çıkmış durumda. Twelve Minutes Satın Al tavsiyemize uyanların pişman olacaklarını düşünmüyoruz. Size bol bol düşüneceğiniz, “acaba bu neden olmuş?”, “bakalım bunu şu şekilde yapsam nasıl olur?” gibi soruları kendinize sıkça soracağınız 4-5 saatlik kendine has bir oynanış deneyimi sunan bir oyun. Son bir cümle söylemek gerekirse Twelve Minutes Fiyatları genel olarak vadettiği hikaye ve oynanışa göre bizce uygun ve Twelve Minutes Satın Al pişman olnumayacak bir karar.

An interactive thriller about a man trapped in a time loop. Featuring James McAvoy, Daisy Ridley, and Willem Dafoe.
Minimum:
  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core i5-2300 | AMD Phenom II X4 965
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 5770, 1 GB
Recommended:
  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel Core i5-6600 | AMD FX-8350
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 1080, 8 GB | AMD Radeon RX 5700 XT, 8 GB

Benzer Ürünler

pc
Red Dead Redemption 2
299.00₺ 149.50₺
pc
Road 96
60.96₺ 60.96₺
pc
Grand Theft Auto V
150.00₺ 142.50₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 59.48₺