Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir ve resmi satıcılar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Forza Horizon 5 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

FoxnGame

284.05₺

Steam

299.00₺

G2A

987.87₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Nov. 9, 2021
Geliştiren: Playground Games
Yayıncı: Xbox Game Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Forza Horizon 5 Fiyatları

Gamehutnerz Forza Horizon 5 Yorumu

Yarış severler hazır mı? Son zamanların en çok konuşulan oyunlardan biri olan Forza Horizon 4’ün devam oyunu olan Forza Horizon 5 (veya bir başka deyişle Forza 5), oyun severlere ön sipariş olarak açıldı! Bu durumla beraber, gamerların aklında bir sürü soru oluştu. Forza Horizon 5 pc platformuna gelecek mi veya Forza Horizon 5 fiyatları nasıl olacak gibi sorular, biz gamerların aklını kurcalayıp duruyor. Bu sorulara ek olarak da akıllara gelen bir diğer soru da Forza 5 ne zaman çıkacak? Henüz çıkmayan bir oyunla ilgili yorum yapmak ne kadar kolay olmasa da, elimizden geldiğince topladığımız bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız! Yazımızın devamında her türlü bilgiye ulaşacağınıza eminiz! Ama emin olduğumuz bir durum var ki, yarış severlere söyleyebileceğimiz söz şu, Forza Horizon 5 satın al, beklemene hiç gerek yok!

Forza Horizon 5 PC Platformunda Olacak Mı

Öncelikle her yarışsever gamerın merak ettiği sorulardan biri olan “Forza Horizon 5 PC platformuna çıkacak mı?” sorusuna cevap vermek isteriz. Ne mutlu biz bilgisayar gamerlarına ki Forza Horizon 5 PC platformunda yer alacak! Dolayısıyla konsolu olmayan gamerlar da Forza 5 oyununu doyasıya oynayabilecek!

Forza 5 Nasıl Bir Oyun Olacak?

Forza Horizon 4 üstüne yapılan gelişmeleri net bir şekilde görmeyi arzualdığımız Forza 5, bizi heyecanlandıran oyunlardan biri. Peki çıkmasını dört gözle beklediğimiz ve gün saydığımız Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak? Herhangi bir erteleme olmaması durumunda Forza 5, Kasım ayının 5’inde çıkacak. Bu muhteşem oyunun fiyatlarını görebilmek için bizleri takip etmeyi unutmayın deriz!

Forza 5 Fiyatları

Gönül isterdi ki Forza Horizon 5 fiyatları gamer cebi dostu olacağını söyleyelim fakat maalesef. Ama üzülmek yok, Gamehunterz her daim burada. Sizin için bulduğumuz en ucuz Forza 5 fiyatları, şimdilik 300 TL’nin biraz altında. Umarız ki ilerleyen günlerde bu fiyatta biraz azalma görebiliriz!

Forza horizon 5 Satın Al

Her ne kadar Forza Horizon 5 fiyatları biraz pahalı olsa da, biraz para biriktirebilecek yarışsever gamerlara tavsiyemiz çok ne, Forza Horizon 5 satın al! Oyunu oynarken çok eğleneceğimize ve önceki oyunundan çok farklı olacağına eminiz! Bu nedenle sizlere verdiğimiz Forza Horizon 5 satın al tavsiyemizin de her daim arkasında olacağız!

Your Ultimate Horizon Adventure awaits! Explore the vibrant and ever-evolving open world landscapes of Mexico with limitless, fun driving action in hundreds of the world’s greatest cars. Begin Your Horizon Adventure today and add to your Wishlist!

Minimum:
  • OS: Windows 10 version 15063.0 or higher
  • Processor: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVidia GTX 760 OR AMD RX 460
  • DirectX: Version 12
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 80 GB available space
None

Forza Horizon 5 İle İlgili Videolar

Her yarış oyunu severin heyecanla beklediği Forza Horizon 5, gerçekten beklenmeye değer bir oyun olacak gibi duruyor! Özellikle grafikleri ile adından söz ettiren ve gerçekçi yarış simülasyonu gibi bir his uyandıran bu muhteşem oyunu kaçırmamalısınız! İşte sizler için oyunun oynanış videosu, hem de XBOX Türkiye resmi kanalından!

Benzer Ürünler