Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ready or Not

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ready or Not fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ready or Not satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

473.39₺

Steam

869.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 18, 2021
Geliştiren: VOID Interactive
Yayıncı: VOID Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺

Ready or Not Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • Processor: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 50 GB available space
Recommended:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: 64-bit Windows 10
 • Processor: AMD Ryzen 5-1600 / Intel Core i5-7600K
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB or better
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 50 GB available space

Ready or Not Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ready or Not fiyatı:    473.39₺

Şu anki en ucuz Ready or Not fiyatı:    473.39₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Ready or Not İle İlgili Blog Yazılarımız

Oyun

Her Gamer Coop Oyunları Oynamayı Çok Sever, Fakat Bu Oyunları Bulması Zordur. Bu Yüzden, Bu Yazımızda Sizin İçin En İyi Coop Oyunları Derledik! İyi Okumalar Dileriz.

Ready or Not - Gamehunterz Yorumu

“FBI Open Up!” cümlesi size bir yerden tanıdık geliyor mu? O cümlenin tanıdık geldiği sahneleri düşününün. O sahnelerle dolup taşan bir oyuna ne dersiniz? Eğer ki oyunu merak ediyorsanız, Ready or Not oyunu tam sizlik! Bu muhteşem oyunun konusu, oynanışı ve mekanikleri hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Buna ek olarak da, Ready or Not fiyat durumu hakkında konuşacak ve kimlere Ready or Not satın al tavsiyesi verdiğimizi açıklayacağız! Haydi başlayalım.

Ready or Not Oyunu Hakkında

Yaptığımız tanımlamadan da anlayabileceğiniz gibi, oyun tamamen SWAT ekiplerinin yaptığı baskınlarla alakalı. Bir SWAT ekibindeki üyelerden birisiniz ve çeşitli görevlere gitmek zorundasınız. Size gelen görevler birbirinden zorlu geçecek. Peki bu durumda sizin amacınız ne? Tabii ki görevi bitirebilmek, ama en iyi şekilde bitirebilmek.

Görev sırasında nasıl davranacağınız tamamen size bağlı. İsterseniz silahını çıkarıp ortamdaki herkesi tararsınız. Fakat bu durum sizin için güzel olmaz, bir sürü sivil de ölebilir. Hem zaten görevleri “en iyi şekilde tamamlamak” derken, puandan bahsediyoruz.

Benzeri diğer oyunlardaki gibi, bu oyunda da bir puan sistemi mevcut. Gittiğiniz görevlerdeki başarınız, davranışlarınız ve ekiple uyumunuz, sizin puanınızı belirliyor. Yapımcı firma bu puan durumunu da çok ciddiye almışa benziyor. Çünkü çok gerçekçi bir puan sistemi getirmiş. Bu kadar düşünülmüş bir oyun için gel de Ready or Not satın al deme!

Yapımcılar, en temel amaçlarının gerçekçiliğe yakın bir performans elde etmek olduğunu söylemiş. Bunu sağlayabilmek adına da, oyunu çıkarmadan önce dünyanın her bir köşesindeki SWAT ekipleriyle iletişime geçmiş. Onlardan operasyonlar hakkında bilgiler toplamış ve bu bilgiler ışığında bu oyunu geliştirmiş. Gerçekten helal olsun! Anlayacağınız Ready or Not fiyat performans olarak üst düzey bir oyun.

Peki gerçekçilik için sadece bu puan sistemi yeterli mi? Tabii ki hayır. Oyunun mekaniklerinin de gerçeğe yakın olması gerekli. Ne güzel ki, mekanikler için de durum bu şekilde!

Ready or Not Mekanikleri

Oyundaki en sevdiğimiz özelliklerden biri de, mekanikler konusunda geliyor. Karakterinizi kontrol etme mekanikleri, özene bezene hazırlanmış. Elinizde tuttuğunuz silaha göre hareket edebiliyorsunuz. Buna da ek olarak, duvar kenarlarından nişan alma, silahla odalara girme gibi hareketler de detaylı hazırlanmış.

İşin bir diğer güzel kısmı da, bu doğal ve gerçeğe yakın hareketlerin oyunda yapılması hiç de zor değil. Olabilecek en kolay şekliyle bu gerçekçiliği oyuna yansıtabilmişler. Buna ek olarak da, çıktığınız görevleri tamamlayabilmek için iyi bir plan yapmalısınız.

Yapacağınız planları detaylı düşünmeniz gerekir. Göreve çıkmadan önce, gideceğiniz yerin kat planlarını öğrenmeli, kullanmanız gereken eşyaları iyi bir şekilde belirlemelisiniz. Üstüne üstlük duruma yaklaşma stratejiniz de önem taşıyor. Belki ilk başta pazarlığa girişmelisiniz, belki de direkt olarak olaya müdahale etmelisiniz. Hangi stratejiyinin daha iyi olcağına karar vermek de sizin göreviniz!

Kritik bir rehin alma durumuyla karşı karşıyaysanız, uzaktan sizlere yardımcı olacak keskin nişancılar görevlendirebilirsiniz. Takımınızın kullanacağı silahların birbiriyle uyumlu olması lazım. Mesela herkes ağır makineli tüfek alırsa, yakın çatışmada zorlanabilirsiniz. Oyundaki bu mekaniklerin hepsini düşündüğünüzde, birazdan konuşacağımız Ready or Not fiyat durumu, sizin için gayet normal gelecektir!

Bütün bu güzel özellikler yetmezmiş gibi, oyuna bir de coop modu getirmişler. Bu muhteşem eğlenceyi arkadaşlarınızla da yaşayabilmeniz için, 4 kişiye kadar çıkabilen coop modu kurabiliyorsunuz.

Uzun lafın kısası, göreve çıkmadan önce detaylı bir beyin fırtınası yapmanız şart! Yapımcılar görevleri ne kadar etraflı düşündüyse, sizin de aynı şekilde düşünmeniz lazım. Oyunun keyfi zaten bu zorluklardan geliyor. Bu tarz detaylar, size Ready or Not satın al öenirisini verebilmemizi daha da kolaylaştırıyor.

Oyunun gerçekçiliğini bu kadar anlattıktan sonra, bu konuyu etkileyen grafik etmenini konuşmadan da geçmek istemeyiz. Sonrasında da Ready or Not fiyat durumuna, bu gerçekçilik faktörünün nasıl etki ettiğini anlatacağız.

Ready or Not Grafikleri

Net bir şekilde söyleyelim, oyunun çizimleri gayet güzel. SWAT ekibinin çıktığı operasyonları düşündüğünüzde, aklınıza nasıl bir atmosfer geliyorsa, oyunda da aynısını bulacaksınız.Silahlar, karakterler, etraftaki eşyalar, hepsi özenerek çizilmiş. Ready or Not fiyat durumunun çok üstünde bir grafik deneyimi sunuyor.

Silahınızı sıktığınız zaman çıkan dumandan, merminin isabet ettiği yerden yükselen tozlara kadar detaylandırılmış grafiklerden bahsediyoruz. Oyundaki her detay grafik açısından sizi şaşırtacaktır, buna eminiz. Gerçekte aklınıza gelen her türlü detayın bu oyunda da çizilmiş olduğunu göreceksiniz!

Bu denli güzel grafiklere sahip olan oyunların sistem gereksinimleri genelde üst düzeyde oluyor. Fakat durum bu oyun için tam olarak öyle değil. Gelin biraz da sistem gereksinimlerini konuşalım

Ready or Not Sistem gereksinimleri

Bu oyun konusunda bizleri sevindiren bir diğer özelliği de sistem gereksinimleri. Minimum gereksinim olarak istenen ekran kartları GTX 960 / Radeon R7 370 seviyelerindeyken, işlemci ise i5-4430 veya FX-6300 düzeyinde.

Yapımcı firmanın bizler için önerdiği sistemde ise, ekran kartı olarak GTX 1060 gözüküyor. İşlemci olarak tavsiye edilen seviyeler de, Ryzen 5-1600 ya da i5-7600K düzeylerinde. Bu gereksinimlerden anlayabileceğiniz gibi, oyunda göze çarpan bir optimizasyon problemi yok. Farkettiyseniz, oyunun her özelliği Ready or Not satın al tavsiyemizi destekler nitelikte!

Peki hem bu kadar gerçekçi hem de çok iyi optimize edilmiş bu oyunun bize ücreti ne olacak? İçinizi ferah tutun, hemen size Ready or Not fiyat durumlarını da açıklayalım!

Ready or Not Fiyat Durumu

Yazımızın başından beri size güzel haberler veriyoruz. Aynı durum burada da devam ediyor. Ready or Not fiyat durumu, benzeri oyunlarına göre bizi sevindiriyor. 18 Aralık 2021 tarihinde Steam üzerinden piyasaya sürülen bu oyunun çıkış fiyatı 99 TL. Bu kadar mükemmel özellikler barındıran bir oyun için şaka gibi!

Gamerların elini yakmayacak fiyata sahip bu oyun için, bir de Gamehunterz devreye giriyor! Sizler için Ready or Not fiyat kıyaslaması yaptık bile. Siz de hemen bu sayfanın üst bölümüne doğru giderek, güvenilir mağazalar üzerindeki en uygun Ready or Not fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz!

Yazımızı bitirmeden önce, Ready or not satın al tavsiyesini kimlere vereceğimizi de konuşmak isteriz. Farkındayız, oyun zaten neredeyse mükemmel. Fakat yine de çeşitli tavsiyelerimiz olacak!

Ready or Not Satın Al

İlk olarak dikkat etmeniz gereken durum, bu oyunu tek başınıza mı yoksa arkadaşlarınızla mı oynayacağınız olmalı. Yanlış anlamayın, tek başınıza oynasanız bile çok eğlenceli vakit geçireceksiniz. Fakat yine de, arkadaşlarınızla beraber bir operasyona çıkıyor olmak, çok daha keyifli olacaktır. Bu yüzden, Ready or Not satın al tavsiyemize kulak verecek kişilerin bu duruma dikkat etmeleri gerekir.

İkinci olarak düşünmeniz gereken durum ise, her ne kadar heyecanın bitmediği bir oyun olsa da, arkada bir hikaye olmaması. Oyunda yaptığınız olayları çok basit bir şekilde düşünürseniz, durum sizin operasyon seçmeniz ve ona hazırlık yaparak göreve gitmenizle alakalı. Arkada dönen bir hikaye veya ulaşmanız gereken bir nokta maalesef yok.

Plan yapma yetinizin kuvvetli olması lazım. Eğer ki oyunlarda kafanızın yorulmasını sevmiyorsanız, başka oyunlara göz atmanızı öneririz. Ama plan yapmayı, stratejiler kurmayı seven biriyseniz, hiç vakit kaybetmeden Ready or Not satın al önerimizi dinleyin deriz!

Bütün güzel özelliklerinin üstüne, bir de ready or Not fiyat durumunu da eklerseniz, mutlaka almanız gereken bir oyun olduğunu çok rahat bir şekilde anlayacaksınız. Bu kadar detaylandırılmış ve uzun süreler boyunca oynayabileceğiniz bir oyun için çok makul bir fiyatı var.

Uzun lafın kısası, arkadaşlarınızla plan yaparak, stratejiler kurarak, suçlularla dolu yerlere baskın yapmayı seviyorsanız, sizin için çok doğru bir oyun. Hemen üst taraftaki Ready or Not fiyat karşılaştırması bölümümüze giderek, en uygun mağazaları hemen avlayın. Sonrasında ekibinizi toplayın ve herkesin Ready or Not satın al tavsiyemize kulak verdiğinden emin olun. Geriye sadece bir adım kalıyor, o da bu muhteşem aksiyona adım atmak!


Ready or Not Özeti

Ready or Not is an intense, tactical, first-person shooter that depicts a modern-day world in which SWAT police units are called to defuse hostile and confronting situations.

Ready or Not İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ready or Not fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ready or Not satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!