Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dying Light 2 Stay Human

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dying Light 2 Stay Human fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dying Light 2 Stay Human satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Oyunone

331.55₺

Cdkeys

761.97₺

HRK

848.72₺

Steam

1199.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 7, 2021
Geliştiren: Techland
Yayıncı: Techland
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Cyberpunk 2077
1448.68₺ 219.12₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺

Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: TBC
  • Processor: TBC
  • Graphics: TBC
  • Sound Card: TBC
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: TBC
  • Processor: TBC
  • Graphics: TBC
  • Sound Card: TBC

Dying Light 2 Stay Human Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dying Light 2 Stay Human fiyatı:    331.55₺

Şu anki en ucuz Dying Light 2 Stay Human fiyatı:    331.55₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dying Light 2 Stay Human İle İlgili Blog Yazılarımız

Oyun

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.
Oyun

1-6 Şubat Arası, Biz Gamerlar İçin Hareketli Bir Hafta Oldu. GTA 6 Duyuruldu, Birbirinden Güzel Yeni Oyunlar Çıktı. Hepsini Sizin İçin Bu Yazımızda Topladık!

Dying Light 2 - Gamehunterz Yorumu

Uzun yıllar süren bekleyişimiz en nihayetinde sona eriyor. Efsane oyun Dying Light’ın ikincisi olan Dying Light 2 - Stay Human, 4 Şubat’ta bizimle. Peki genel olarak nasıl bir oyun olacak, Dying Light 2 fiyat durumu ne olacak? Bu yazımızda sizler için bunları konuşarak, kimlere Dying Light 2 satın al tavsiyesi vermek istediğimizi anlatacağız!

Dying Light 2 Oyun Hikayesi

İlk oyunun üzerinden 20 yıl geçmiş durumda. Harran’da virüsle verilen savaş kaybedilmiş ve insanlığın devamı tehlikeye girmiş. “Şehir” adı verilen bir bölge, insanlığın ayakta kaldığı son ender yerlerden biri. Koskoca insanlık, gerçekten Karanlık Çağ’a geri dönmüş durumda. Herhangi bir kurtarıcı yok mu? Elbette var, daha doğrusu biz varız!

Şehir üzerinde büyük değişiklikler yapabilecek, bölgenin kaderini siyahtan beyaza çevirebilecek güçlerimiz var. Fakat her iyi şeyin yanında gelen kötü durum gibi, bu güçlerimizin de bir eksisi var. Kim olduğumuzu tam olarak hatırlayamıyoruz. Ara sıra, anlam veremediğimiz anılar, gözümüzün önüne geliyor. Bu gördüğümüz anı gerçek mi, yoksa sadece hayal mı ediyoruz?

Bir yandan kendimizi çözümlemeye çalışıyor, diğer yandan da Şehir bölgesini kurtarmaya çalışıyoruz. Etraftaki canavarlarla savaşacak, gerekirse onlardan kaçacak ve yaşanılan yeri güzel bir hale getirmek isteyen herkesi yanımızda toplayacağız. Unutmaman lazım, oyunda vereceğin her karar ve yapacağın her hamle, oyunun hikayesini ve sonunu etkiliyor!

Anlayacağınız, çok sağlam bir hikaye örgüsüne sahip ve aslında içinde derin mesajlar barından bu oyun, beklendiği süreye değecek gibi duruyor. Bu kadar ilgi çekici ve sonu merak edilen bir hikayeye, Dying Light 2 satın al tavsiye vermeden geçemeyiz!

Dying Light 2 Oyun Mekanikleri

Oyunla ilgili göze çarpan ve bizi heyecanlandıran bazı mekanikler var. İlk olarak göze çarpan durum, oyunun açık dünya olması. Etrafta özgürce gezinerek canavarlarla savaşabilir ve birbirinden ilginç yerleri keşfedebilirsiniz. Terk edilmiş yerlerde dolanmanın yarattığı ürpertiyi hissedeceksiniz, bize emin olun.

Dying Light 2 ilginç başka bir canavar mekaniğini de barındırıyor. Oyunda gece gündüz döngüsü mevcut. Gündüz olduğunda, Şehir’e gelen güneş ışığı, canavarların inlerine çekilmesine sebep oluyor. O yüzden etraftaki gezintilerini gündüz vaktinde yapmalısın! Çünkü gece olduğunda, ortalık dolaşılamayacak kadar korkunç olabilir.

Neyi ne zaman ve nasıl yaptığınızın çok önem taşıdığı oyunda, kararlarınızın gidişata etkisi olduğunuz söylemiştik. Etraftaki kargaşa içinde hızlı ve doğru kararlar almalısınız. Alacağınız yanlış kararlar Şehir’in daha da çökmesine sebep olabileceği gibi, aynı zamanda sizin ve etrafınızdakilerin büyük bir kötü durumdan kurtulmanı da sağlayabilir. Peki sen bu kadar büyük kararları hızlı bir şekilde alabilecek misin?

Mekanikler konusunda son olarak savaş ve dövüş mekaniklerine de deyinmek isteriz. Diğer canavar savaş oyunlarından farklı olarak, Dying Light 2 “parkour” mekaniklerine sahip. Yani canavarlarla savaşırken, sadece elinize bir pala alıp onu sağa sola sallamanız yetmeyecek. Aynı zamanda hareketli bir şekilde onlardan kaçmanız, sağa sola zıplamanız ve çevrenizdeki her türlü nesneyi leinize çevirecek hareketler yapmalısınız!

4 kişiye kadar çıkabilen coop özelliğiyle, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz mükemmel bir oyun. Dying Light 2 satın al tavsiyemize kulak verenlerin pişman olmayacağından adımız gibi eminiz!

Dying Light 2 Grafikleri

Dying Light 2 oyunu, mükemmel bir hikaye ve mekaniklere ek olarak, bizlere inanılmaz görüntüler de sunacak. Açık dünya oyunlarından en büyük beklentilerden biri de zaten budur. Etrafta özgürce dolaştığınızda, güzel manzaralar veya etkileyici yapılar görmek istersiniz.

Bir oyunun atmosferine kapılabilmek için olması gereken en net özellik kesinlikle grafiklerdir. Dying Light 2 bu konuda bizi sevindiriyor. Kıyamet sonrası yaşam ve savaş üzerine kurulu bu oyunda, kendimizi gerçekten oyunun içinde hissedeceğiz. Güzel bir kulaklıkla sesi tamamen açıp, terk edilmiş binalarda dolaşmak, canavarlardan kaçmak ve daha nicesi… Hepsini yaşıyor olacağız.

Genelde bu denli iyi grafikler veren oyunların sistem gereksinimleri de çok yüksek olur, fakat bu durum Dying Light 2 için çok geçerli değil. Diğer oyunlara göre, nispeten ortalamanın üzerinde bir sistem gereksinimi istese de, bu durum bizce çok normal. Peki oyunun sistem gereksinimleri ne? Dying Light 2 fiyat durumu nasıl? Hemen bunları da konuşalım.

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

Oyunun minimum sistem gereksinimleri içerisindeki ekran kartları GTX 1050Ti / Rx 560 düzeyindeyken, işlemciler ise i3-9100 veya Ryzen 3 2300X seviyelerinde. Önerilen sistem gereksinimleri ise, ekran kartları için RTX 2060 ya da Rx Vega 56 olarak söylenirken, işlemcilerde Ryzen 5 3600X / i5-8600K olarak geçiyor.

Genel olarak değerlendirildiğinde Dying Light 2 sistem gereksinimleri, ortalama bir oyunun istediklerinden biraz daha fazla. Fakat oyunun bize sunduklarını da değerlendirecek olursak, bunun çok normal olduğunu tekrar belirtmek isteriz.

Oyunu almadan önce, dilerseniz Youtube üzerinden beta versiyonu videoları izleyebilirsiniz. Minimum ve önerilen arasında geniş bir yelpaze var. Bu durum bizim aklımıza optimizasyon problemleriyle alakalı soruları getirmedi değil. Direkt olarak sisteminize güvenmeniz yerine, önden bilgi almanız daha hoş olacaktır. Fakat bu kadar detaylandırılmış bir oyunda, istenilen bu sistemler, bizi şaşırtmadı. Peki Dying Light 2 fiyat durumu bizi şaşırtmalı mı?

Dying Light 2 Fiyat Durumu

Yeni dönemlerde çıkan ve uzun süredir beklenen oyunların çoğu genelde el yakabiliyor. Bu durum maalesef bu oyun için de geçerli. Dying Light 2 fiyat durumu, bizi biraz üzebilir. Steam üzerinden 4 Şubat’ta çıkacak oyun, 349 TL üzerinden ön satışa sunulmuştu.

Hiç üzülmenize gerek yok! Çünkü dostunuz Gamehunterz burada. Sizin için yaptığımız Dying Light 2 fiyat karşılaştırmasında, güvenilir mağazalar üzerinden en uygun fiyatları anında bulduk! Hemen bu sayfanın üst bölümüne giderek, en uygun fiyata sahip güvenilir mağazayı görebilirsiniz!

Oyunun fiyatları bu şekildeyken, kimlere Dying Light 2 satın al tavsiyesini verebiliriz? Kimler bu oyunu almayı değerlendirmeli gibi konuları da konuşmak isteriz.

Dying Light 2 Satın Al

Söz konusu uzun süredir beklenen bir oyun olunca, insanın aklı biraz karışabiliyor. Hele de ilk oyunu bile çok güzel olan bir seriden bahsediyorsak. Fakat fiyatlar biraz el yakan cinsten olduğu için, Dying Light 2 satın al tavsiyemizden önce değerlendirilmesi gereken bazı durumlar var.

Her şeyden önce, uzun soluklu bir oyun oynayacağınızın farkında olun. Dying Light 2 hikayesi olarak da uzun bir oyun, karakter gelişimi açısından da. Karakterimizi güçlendirmemiz ve yanımıza insanlar toplamamız biraz zaman alacağa benziyor. Dying Light 2 satın al tavsiyemiz değerlendirirken, aklınızda bu durum olsun.

Oyunun uzun olmasının pozitif bir etkisi de var elbette. O da oyuna vereceğiniz para düşünüldüğünde, gerçekten paranın hakkını çıkaracaksınız. Başyapıt değer itaşıyan bir oyunu kaçırmamanız gerekli. Buna ek olarak da, oyun sizi biraz zorlayabilir. Fakat arkadaşlarınızla çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Özellikle bir arkadaşını bu oyunu alacaksa, sizin için de çanlar çalmalı. Dying Light 2 satın al tavsiyemiz tam sizlik olacaktır. Sabırlı olabilecekseniz, yani oyunu bitirmek için değil, atmosferi yaşamak için almak istiyorsanız, sizin için doğru tercihlerden biri kesinlikle bu oyun olacaktır. Şu ana kadar yapılmış en iyi kıyamet sonrası oyunlardan birine tanıklık ediyor olabiliriz.

Uzun lafın kısası, eğer sabırlı bir gamersan ve canavarlarla dolu kıyamet sonrası hayat senaryolarını seviyorsan, kesinlikle Dying Light 2 satın al sözümüzü senin için söylüyoruz! Arkadaşlarınla Şehir’i kurtarmak senin görevin, sana güveniyoruz. Bir de Gamehunterz senin için Dying Light 2 fiyat karşılaştırması yapmışken, oyunu oynama da yanında yat!


Dying Light 2 Stay Human Özeti

The virus won and civilization has fallen back to the Dark Ages. The City, one of the last human settlements, is on the brink of collapse. Use your agility and combat skills to survive, and reshape the world. Your choices matter.

Dying Light 2 Stay Human İle İlgili Videolar

4 Şubat 2022 tarihinde çıkması beklenen Dying Light 2 oyunu, gerçekten çok sürükleyici ve heyecanlı olacağa benziyor. İlk oyuna göre grafiklerini ve mekaniklerini daha da üst seviyelere çıkaran bu efsanevi seriyi kaçırma deriz! İşte senin için bu muhteşem oyunun fragmanı!


Dying Light 2 Stay Human İle İlgili Kullanıcı Yorumları

pHqghUme

1


Dying Light 2 Stay Human fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dying Light 2 Stay Human satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!