Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Crash Bandicoot 4: It's About Time oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Crash Bandicoot 4: It's About Time oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Crash Bandicoot 4: It's About Time sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Crash Bandicoot 4: It's About Time satın al!

PsnStore

469.00₺

PsnStore US

515.42₺

PsnStore US

515.42₺

PsnStore US

515.42₺

PsnStore UK

718.44₺

PsnStore ES

725.76₺

Çıkış tarihi: March 12, 2021
Geliştiren: Activision Blizzard Int'l BV
Yayıncı: Activision Blizzard Int'l BV
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bu oyunun PS4™ versiyonunu sende zaten varsa PS5™ dijital versiyonunu da ek ücret ödemeden alabilirsin ve böylece bu ürünü satın almana gerek kalmaz.Dijital ortamda satın aldığında Crash ve Coco için Totally Tubular dış görünümleri de senin olacak*.PlayStation®'da ilk kez çıkacak olan, zamanı yıkıp geçen 'Marsupus Erectus' ve 'Serious Upgrade' dış görünümlerine sahip ol**.Kıpır kıpır ve yepyeni Crash Bandicoot™ oyunu It’s About Time heyecanı başlıyor! Zamanın paramparça olduğu bir maceraya en sevdiğin keseli hayvanlarla birlikte dört koldan dal.Neo Cortex ve N. Tropy geri döndü ve sadece bu evrene değil çoklu evrenin tamamına bir saldırı düzenlemek üzereler! Crash ve Coco ise dört kuantum maskesini bir araya getirip gerçekliğin kanunlarını bükerek günü kurtarmaya hazır.Yeni beceriler var mı? Evet. Oynanacak daha fazla karakter var mı? Kesinlikle. Peki ya alternatif boyutlar? Tabii ki. Saçma ötesi elebaşlarından ne haber? Hem de bir sürü. Peki ya havalı şeyler? Kortun üstüne bahse girebilirsin. Bir saniye, kort mu? Yani kot şort mu? Bu evrende hangisi ne, kim bilir?