Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Wreckfest: Drive Hard. Die Last.

Wreckfest: Drive Hard. Die Last. fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Wreckfest: Drive Hard. Die Last. satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

219.00₺

PsnStore UK

296.75₺

PsnStore ES

303.22₺

Çıkış tarihi: Aug. 27, 2019
Geliştiren: THQ NORDIC GMBH
Yayıncı: THQ NORDIC GMBH
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Wreckfest ile kuralları çiğneyin ve tam temaslı yarışların sınırlarını zorlayın! Destansı çarpışmaları, bitiş çizgisine doğru başa baş mücadeleleri ve metal bükülmesinin yepyeni yollarını bekleyin. Bunlar sadece Wreckfest'te ulaşılabilen, hayatta bir kez karşılaşılabilecek anlardır, oyunun fizik simülasyonu size FlatOut 1 & 2'yi sunan efsanevi geliştirici Bugbear tarafından tasarlandı!En büyük sürüş alanında lastikleri yakın ve metalleri parçalayın!• Muhteşem Arabalar - Eski, boyası kalkmış, tarz bir şekilde birbirine yamalanmış arabalar! Eski ağır Amerikan araçlarından çevik Avrupalı ve eğlenceli Asyalı araçlara kadar! Diğer oyunlarda böyle bir şey bulamazsınız.• Anlamlı Özelleştirme - Sadece arabalarınızın görünümünü değil, gövde zırhlarını da yükseltin.• Çok Oyunculu - Arkadaşlarınızı çevrimiçi parçalayıp yıkım hâkimiyetini kovalarken sınırları zorlayın!• Zorluk modları - Mahsul biçerdöverleri, çim biçme makineleri, okul otobüsleri, üç tekerliler ve dahasıyla eğlenin!

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
Greedfall
219.00₺ 518.37₺
PS4
The Crew 2 Standard Edition
299.00₺ 59.80₺