Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

WRC 9 Fia World Rally Championship PS4 & PS5

WRC 9 Fia World Rally Championship PS4 & PS5 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak WRC 9 Fia World Rally Championship PS4 & PS5 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore Endonezya

408.59₺

PsnStore US

426.64₺

PsnStore

429.00₺

PsnStore UK

594.19₺

PsnStore ES

604.38₺

Çıkış tarihi: Jan. 1, 2021
Geliştiren: NACON SA
Yayıncı: NACON SA
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu ürün, bu oyunun hem dijital PS4™ versiyonunu hem de dijital PS5™ versiyonunu indirmenizi sağlar.WRC 9, dünyanın en iyi sürücüleri tarafından desteklenen, piyasadaki lider off-road simülasyonu serisidir. Bulabileceğin en detaylı ralli oyunudur:3 yeni ralli (Kenya, Japonya, Yeni Zelanda), 15'ten fazla klasik araba ve mücadele edilecek 100 özel bölüm!WRC 9'da topluluk için özel olarak tasarlanmış yeni oyun modları bulunuyor. Oyuncuların kendi şampiyonalarını yaratıp dünyanın geri kalanıyla çevrimiçi olarak yarıştığı Kulüpler sistemi de buna dahil!Daha fazla gerçekçilik için iyileştirilmiş fizik motoru, yeniden tasarlanmış ortamlar ve yepyeni yol notlarıyla, tamamı lisanslı olan sürücüleri ve arabaları 3 WRC kategorisinde yönet.Bu oyunun PS4™ versiyonuna zaten sahipseniz, PS5™ dijital versiyonunu ekstra ücret ödemeden edinebilirsiniz ve bu ürünü satın almanıza gerek yoktur. PS4™ disk kopyasının sahipleri, PS5™ dijital versiyonunu her indirmek veya oynamak istediklerinde PS5™'e yerleştirmelidir. PS5™ Dijital Sürüm disksiz konsolunu satın alan PS4™ oyun diski sahipleri, ekstra ücret ödemeden PS5™ versiyonuna sahip olamayacaktır.

PS4 & PS5