Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Beyond: Two Souls

Beyond: Two Souls fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Beyond: Two Souls satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

134.00₺

PsnStore US

253.52₺

Çıkış tarihi: Nov. 26, 2015
Geliştiren: Sony Interactive Entertainment Europe
Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
18 YAŞ VE ÜSTÜ SEN HESABI SAHİPLERİ İÇİN ÖZEL TEKLİF! Bu oyunu PlayStation®Store'dan 29 Şubat 2016 tarihine kadar satın alarak Heavy Rain™'in PlayStation®4'teki dijital versiyonunu (beklenen çıkış tarihi Şubat 2016) düşük fiyata edinebilirsiniz. Teklif PlayStation®Store'a özeldir.BİR HAYAT, İKİ RUHAkademi Ödülü adayları Elliot Page (Juno) ve Willem Dafoe'nin (Spider-Man) başrolleri paylaştıkları duygu yüklü, heyecan dolu bir gerilim oyununu deneyim edin.Doğaüstü bir varlıkla bağlı bir şekilde doğmuş olan Jodie Holmes'un hayatını yaşarken, seçimleriniz ve hareketleriniz ile aksiyon dolu bir hikâyeye yön verin.Hem Jodie hem de varlığı oynayarak, gerçekte neyin olup bittiğini anlamak için fiziksel ve psikolojik zorluklarla karşılaşacaksınız.• Gelişmiş Deneyler DLC görevlerinde problem çözme yeteneklerinizi sınayın.• Yetenekli Oyuncu modunda daha zorlu bir mücadeleye girin.• Hikâyeyi ilk kez kronolojik ya da sinematik bir sırada deneyim edin.• Özel Dokunma modu ile oyunu iOS ya da Android mobil cihazınızda oynayın.OYUNCU REHBERİ:• Resmî BEYOND: Two Souls™ oyuncu rehberine içerik bilgi alanında ya da akıllı telefonunuz, tabletiniz, PC'niz ve dizüstü bilgisayarınız üzerinden eu.playstation.com/beyondtwosouls_guide adresine ulaşarak göz atın.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺