Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Dragon's Crown Pro

Dragon's Crown Pro oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Dragon's Crown Pro oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Dragon's Crown Pro sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Dragon's Crown Pro satın al!

PsnStore

134.00₺

PsnStore US

171.75₺

PsnStore US

171.75₺

PsnStore UK

299.28₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: May 15, 2018
Geliştiren: SEGA EUROPE LTD
Yayıncı: SEGA EUROPE LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Hydeland krallığına yolculuk yapın ve Dragon’s Crown'ı arayın!PlayStation®3 ve PlayStation®Vita platformlarında bir milyondan fazla maceraperesti büyüleyen tarihin en güzel 2D aksiyon RPG oyunu, PlayStation®4'e geliyor! Tercihiniz ister büyü ister çelik olsun, Dragon’s Crown Pro bu klasik, yana ilerlemeli, karşılıklı dövüş oyunu için çeşitli uzaktan ve yakın dövüş seçenekleri sunmaktadır. Grup olun veya oynanabilir altı sınıftan birini seçerek tek başınıza yolculuk yapın ve her köşesi yeni maceralarla dolu dolambaçlı bir zindanı keşfedin. İşlenmiş, renkli çizimleri ve 4K uyumluluğu ile zindanlarda dolaşmak ve ejderhalarla savaşmak hiç bu kadar muhteşem olmamıştı. Kılıç ve büyü müzik albümü de yeniden düzenlendi ve canlı bir orkestra tarafından tekrar kaydedildi. Bu iyileştirmeler ve pek çoğu, büyük fantezi macerası dünyasında yeni bir dönem başlatıyor!

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺