Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Mars Alive

Mars Alive oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Mars Alive oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Mars Alive sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Mars Alive satın al!

PsnStore US

146.33₺

PsnStore

162.50₺

PsnStore UK

167.40₺

PsnStore ES

174.32₺

Çıkış tarihi: June 19, 2019
Geliştiren: Winking Skywalker Entertainment Limited
Yayıncı: Winking Skywalker Entertainment Limited
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
《Mars Alive》 açık dünyalı bir hayatta kalma PSVR oyunudur. Korkunç bir patlamadan sonra tüm koloni yok oldu. Mars'ta kalan bir astronot olarak bu acımasız dünyada hayatta kalmak için gezegeni keşfetmeli ve kaynak toplamalısın.2045'te Mars'taki tüm kültürler, teknolojiler ve yenilikler bir terörist saldırısı yüzünden yok oldu. Oyuncu birinci şahısta şiddetli hava şartları, gece, gündüz ve doğa şartlarındaki başka mücadelelerle yüzleşecek. Bu oyunda olabildiğince uzun süre hayatta kalabilmek için kaynaklarını zekice kullanmalısın. Marslı'nın açıklaması gibi. Oyuncu bu gizem ve komplo dolu kızıl gezegende medeniyetin altında yatan gerçeği ortaya çıkarmaya çalışacak.

Benzer Ürünler