Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Rick And Morty: Virtual Rick-Ality

Rick And Morty: Virtual Rick-Ality fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rick And Morty: Virtual Rick-Ality satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

219.00₺

PsnStore US

253.52₺

PsnStore UK

293.65₺

PsnStore ES

302.14₺

Çıkış tarihi: April 10, 2018
Geliştiren: ADULT SWIM
Yayıncı: ADULT SWIM
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Rick ve Morty en teknolojik VR macerası için oturma odana ışınlanıyor! Rick'in garajını, Smith ailesinin evini ve uzaylı dünyalarını keşfederken bir Morty klonu olarak oyna. Bir Morty klonu olarak bu durumun getirdiği tüm travma ile yaşamayı tecrübe et. Bu VR deneyiminde portallardan geçerek tuhaf dünyalara adım at, Rick'e acayip deneylerinde yardımcı ol, ellerini kullanarak öğeleri topla ve etkileşim dolu 3D Rick-alitenin tadını çıkar. Tamamen seslendirmeli bu macerada bulmacaları çözmek ve görevleri tamamlamak için Rick'in yönlendirmelerini takip et (ya da etme!).En sevdiğin 2D karakterler şimdi 3D. İşte RICK AND MORTY VR! Şimdi 3D oldular!Plumbus gibi simgeleşmiş öğeleri del, dürt, fırlat ve parçala.Ayrıca onda bu şey de var!Odalar arasında ışınlan ve yürüyerek portalların içinden geç.Çok ciddiyim! Gerçekten kendi ayaklarınla yürüyerek sanal portalların içinden geçeceksin!Rick'in bağırmalarına maruz kal ve kendi değerini sorgula.Gerçek sahte kapılar!Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

None
None

Benzer Ürünler