Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Ladders By Powgi PS4 & PS5

Ladders By Powgi PS4 & PS5 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ladders By Powgi PS4 & PS5 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

39.08₺

PsnStore ES

41.37₺

PsnStore US

67.28₺

PsnStore US

67.28₺

PsnStore

76.00₺

Çıkış tarihi: Jan. 1, 2021
Geliştiren: Lightwood Games
Yayıncı: Lightwood Games
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu ürün, bu oyunun hem dijital PS4™ versiyonunu hem de dijital PS5™ versiyonunu indirmenizi sağlar.Her seferinde bir harfi değiştirerek yeni kelimeler oluşturun. Amaç, yalnızca sınırlı sayıda adım kullanarak bir kelimeyi diğerine dönüştürmektir.Ödülün mü? Çözülen her bulmacayla birlikte korkunç bir şaka!Bu oyunun PS4™ versiyonuna zaten sahipseniz, PS5™ dijital versiyonunu ekstra ücret ödemeden edinebilirsiniz ve bu ürünü satın almanıza gerek yoktur. PS4™ disk kopyasının sahipleri, PS5™ dijital versiyonunu her indirmek veya oynamak istediklerinde PS5™'e yerleştirmelidir. PS5™ Dijital Sürüm disksiz konsolunu satın alan PS4™ oyun diski sahipleri, ekstra ücret ödemeden PS5™ versiyonuna sahip olamayacaktır.

PS4 & PS5

Benzer Ürünler