Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Infinifactory

Infinifactory fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Infinifactory satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

210.10₺

PsnStore UK

223.14₺

PsnStore

229.00₺

PsnStore ES

241.69₺

Çıkış tarihi: Jan. 15, 2016
Geliştiren: Zachtronics LLC
Yayıncı: Zachtronics LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Infinifactory, SpaceChem ve Infiniminer'in yaratıcıları olan Zachtronics'in sandbox bulmaca oyunudur. Kendi yaratık derebeyilerine ürünler üretmek için fabrikalar kur ve bu süreçte ölmemeye çalış.* 3 BOYUTLU SPACECHEM GİBİ! Tamamen 3 boyutlu, birinci şahıs ortamında fabrikalar tasarla ve işlet.* HISTOGRAMLAR GERİ DÖNDÜ! Çözümlerini en iyi şekilde kullan ve arkadaşlarının ne kadar iyi kullandığını gördükçe daha da iyi kullan.* EGZOTİK YARATIK BÖLGELERİNİ ZİYARET ET! 50'den fazla bulmaca, ses logları ve fazlası ile hikaye güdümlü kampanyayı keşfet.* HAREKET EDEN BLOKLAR! Kampanyanın ötesine geç ve sandboxta Infinifactory’nin yeni nesil blok motorunun sınırlarını zorla.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© Zachtronics

PS4

Benzer Ürünler