Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pang Adventures

Pang Adventures fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pang Adventures satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

84.45₺

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: April 19, 2016
Geliştiren: DOTEMU
Yayıncı: DOTEMU
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Pang serisi, 90’lardan kalma atari oyunlarını bir araya getiriyor. Dünyanın çeşitli yerlerinde insanlığı uzaylı istilasından korumaya çalışan iki kardeşi yönlendirin! Gökyüzünden yağan saldırı toplarını alt etmek ve dünyayı gittikçe yaklaşan sondan kurtarmak için becerilerinizi kullanın!Pang Adventures, original ruhu kaybetmeden yeni özellikler ve oyunlar sunuyor:Her oyun modunda Local Co-op!3 farklı mod:Tour Mode: her seferinde tek bir konum!Score Attack: 3 can ve SONRA ÖLÜM! Gerçek atari deneyimi!Panic Mode: 99 seviye ile bitmeyen bir savaş! Becerilerinizi olabilecek en zor testte sınayın!The Bros. son istiladan beri tertibatını yükseltti: makineli silahlar, alev makineleri, shurikenler… Aklınıza ne gelirse! Elektrikli silahlar, patlayıcılar, duman ve lav topları düşmanları yere sermek üzere emrinize amade!Devlerin savaşı! The Bros. ilk kez hain Alien Commanders ile karşı karşıya! Dünya’ya hava değişimine gelmediler! Onları parçacıklarına ayırmaya hazırlanın!

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺