Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Exorcist: Legion VR

The Exorcist: Legion VR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Exorcist: Legion VR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

58.75₺

PsnStore

72.00₺

PsnStore UK

72.73₺

PsnStore ES

75.45₺

Çıkış tarihi: June 19, 2018
Geliştiren: LegionVR, LLC
Yayıncı: LegionVR, LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Tüm zamanların en korkutucu hikayesi, eğer cesaretiniz varsa, beş benzersiz bölümde yaşamanız için şimdi sizindir. “A Room in A Chair: Greenwater” un ardındaki ödüllü takım Wolf & Wood, terörde yeni bir deneyim sunuyor. The Exorcist: Legion VR, korku maestro William Peter Blatty tarafından yaratılan dünyadaki tamamen interaktif, epsiodic oyunudur. Şeytani şeytan çıkarma işini öğrenirken ve en karanlık, en gizli korkularınızla son bir yüzleşmeye giden sırları açığa çıkarırken doğaüstü kalbin derinliklerine inin. The Exorcist: Legion VR, parça soruşturması, parça şeytan çıkarma ... ve tüm dehşettir. İrade gücün yeterince güçlü mü?Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizceOyun içi satın alma opsiyonu1 Oyuncuminimum 150 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pPlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera isteğe bağlıdırBu ürünü oynamak için PlayStation®VR ve PlayStation®Kamera gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.The Exorcist III ve ilgili tüm karakterler ve unsurlar, Morgan Creek Film Ortakları I ve LegionVR, LLC, bir Fun Train şirketinin ticari markalarıdır. Ticari markalar kendi sahiplerine aittir.Bu, Amerika Birleşik Devletleri ve dünyadaki diğer ülkelerin telif hakkı yasaları kapsamında korunan bir kurgu eseridir. İlk yayın ülkesi: Amerika Birleşik Devletleri. Hikaye, bu üretimde tasvir edilen tüm isimler, karakterler, yerler ve olaylar hayalidir. Gerçek kişilerle (yaşayan ya da ölen), yerlere, binalara ve ürünlere yönelik bir tanımlama yapılması amaçlanmamıştır ya da çıkarılmalıdır.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺