Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

2064: Read Only Memories

2064: Read Only Memories fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak 2064: Read Only Memories satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

167.92₺

PsnStore US

167.92₺

PsnStore

209.00₺

PsnStore UK

211.39₺

PsnStore ES

221.54₺

Çıkış tarihi: Jan. 10, 2018
Geliştiren: MidBoss LLC
Yayıncı: MidBoss LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Neo-San Fransisco, MS 2064. Gazetecilik ile mücadele etmek ile geçen hayatiniz dünyanın ilk sapient makinesi, Turing adında bir ROM (İlişki ve Organizasyon Yöneticisi) tarafından kesintiye uğrar. Bu tuhaf robot ile birlikte insanlığın ve teknolojinin örtüşen geleceklerinin arkasındaki şehrin sırlarını ortaya çıkarırken, rengarenk karakterli yerliler ile karşılaşıp çeşitli zorlukların üstesinden geleceksiniz.Neo-SF'de hayatta kalabilir misiniz? Yoksa gizemli bulmaca çözülmeyecek mi?Bu Çapraz Satın Alma ürünü hem PS4 ™ hem de 'PS Vita' sürümlerini indirmenize izin verir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.MidBoss, LLC. © 2017, All Rights Reserved.

PS4 & PS5

Benzer Ürünler