Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Cat Quest

Cat Quest oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Cat Quest oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Cat Quest sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Cat Quest satın al!

PsnStore US

111.88₺

PsnStore

114.00₺

PsnStore UK

119.54₺

PsnStore ES

133.28₺

Çıkış tarihi: Nov. 10, 2017
Geliştiren: PQube Ltd
Yayıncı: PQube Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Cat Quest kedilerin sevimli dünyasında geçen bir açık dünya RPG oyunudur! Kaçırılan kız kardeşini aramak için devasa Felingard kıtasında maceraya atıl. Felingard kedilerle dolu harika karakterlerin, hikayelerin ve kelime oyunlarının bulunduğu birleşik dünya haritası türünde muhteşem bir bölgedir!1 Oyuncuminimum 350 MB alan gerekirUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Cat Quest is a copyright of The Gentlebros Pte. Ltd. 2017. Published by PQube Limited.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺