Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Guns Of Icarus Alliance

Guns Of Icarus Alliance oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Guns Of Icarus Alliance oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Guns Of Icarus Alliance sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Guns Of Icarus Alliance satın al!

PsnStore UK

47.74₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

51.19₺

Çıkış tarihi: May 1, 2018
Geliştiren: MUSE GAMES CORP.
Yayıncı: MUSE GAMES CORP.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Guns of Icarus Alliance: PS4™ Sürümü, makinelerin yakıp yıktığı bir dünyanın kontrolü için yarışan altı seçkin grup arasındaki süregelen savaşın geçtiği, nihai PvP, PvE, steampunk hava gemisi savaş oyunudur. 32 oyuncu, her gemide 4 oyuncu olan epik hava gemisi savaşlarına katılabilir. Veya alışkanlıklarınızı öğrenen bir AI ile yarışmak için ekip oluşturabilirsiniz. Pilot, Mühendis ve Nişancı rolünü üstlenin ve ekibinizle zafere doğru ilerleyin. Gökyüzünün hakimi olmak için bir dizi oyun modu ve haritada geminizin zırhını onarın, düşman balonlarını vurun ve ustaca manevralarla savaşlara girip çıkın. Ekibiniz hangi platformdan oynuyor olursa olsun, oyun, ekibinizin birlik olabilmesi için platformlar arası sesli sohbet özelliğini tam olarak destekler. Sürekli değişen bu evrende, bir ekibin başarısı ve başarısızlıkları, savaş alanına kimin hükmettiğine göre dünyayı sürekli şekillendirir ve yeniden şekillendirir. Guns of Icarus’ta, siz ve ekibiniz birlikte zafer kazanır ya da yok olursunuz.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizceOyun içi satın alma opsiyonuAğ Oyuncusu 2-32 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 5 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.(C) Muse Games – Guns of Icarus, Muse Games’in bir ticari markasıdır