Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Downward Spiral: Horus Station

Downward Spiral: Horus Station fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Downward Spiral: Horus Station satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.01₺

PsnStore US

167.95₺

Çıkış tarihi: Sept. 18, 2018
Geliştiren: 3rd Eye Studios Oy Ltd
Yayıncı: 3rd Eye Studios Oy Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Downward Spiral: Horus Station oyuncuları, tayfası tarafından terkedilmiş yitik bir gemide, tek veya iki oyunculu ve çevrimiçi kooperatif olarak oynanabilen, tümüyle görsel anlatıma dayalı bir yolculuğa çıkarıyor. Oyuncular, HIM grubunun platinum ödüllü solisti Ville Valo tarafından bestelenmiş elektronik-ambient müziğin eşlik ettiği metruk uzay istasyonunun dehlizlerini keşfederken yaptıkları gözlem ve yorumlar sonucu hikayenin parçalarını bir araya getirebilecekler. Horus Station’ın hikaye moduna ek olarak, Deathmatch ve Horde içeren sekiz oyunculu müsabaka modu (diğer oyunculara ya da düşmanlara karşı) da oyuna dahil.İÇERİK:• Atmosferik ve gizemli tek ya da çift kooperatif oyunculu, yerçekimsiz ortamda geçen bilim-kurgu aksiyonu• Yerçekimsiz ortamda hareket etmenin tamamen yeni bir yolu• Tercihi Kaşif modu tüm tehlikeleri ortadan kaldırarak hikaye ve bulmacaları farklı bir biçimde deneyimleme imkanı sunuyor• Sıradan ekran veya VR ortamda oynama seçeneğiOyun içi satın alma opsiyonu1 OyuncuAğ Oyuncusu 2-8 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pPlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera isteğe bağlıdırPlayStation®VR , bu ürünle uyumludur. VR işlevi için  PlayStation® VR ve PlayStation® Kamerası gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2018 3rd Eye Studios. Downward Spiral™ is a trademark of 3rd Eye Studios. All other trademarks cited herein are the property of their respective owners.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺