Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Just Die Already

Just Die Already fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Just Die Already satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

99.00₺

PsnStore US

125.98₺

PsnStore UK

135.01₺

PsnStore ES

140.94₺

Çıkış tarihi: May 20, 2021
Geliştiren: Curve Digital
Yayıncı: Curve Digital
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Goat Simulator'ın tasarımcıları tarafından geliştirilen Just Die Already, yaşlıların her işe karışıp kaos yarattığı bir açık dünya oyunudur.Kimsenin çocuk sahibi olmak istemediği yakın gelecekte geçen bu oyunda yaşlı bir emeklisin. Şimdiki gençlerin tek yaptığı oyun oynamak. Hiçbir düzgün iş yaptıkları yok. Durum böyle olunca emeklilik maaşları da yalan oldu. Artık sana bakacak kimse yok. Bu dünyadaki diğer tüm yaşlılar gibi sen de başının çaresine bakmak zorundasın.Bir ayağın zaten çukurdayken bir an önce gebermeni bekleyen bu dünyada hayatta kalabilecek misin?Tüm bunlarla uğraştığın yetmiyormuş gibi bir de kaldığın huzurevinden atıldın. Cebinde beş kuruş para yok. Tek çaren tehlikeli görevleri tamamlayarak bir huzurevinde ücretsiz kalmanı sağlayacak emeklilik biletlerini bulmak.Herkes gebermen için gün sayarken inatla yaşamaya devam edecek misin?LANSMAN SONRASI ÜCRETSİZ PVP MODLARI – HAZİRAN AYINDA ÇIKIYORMorukları ölümüne çarpıştır ve layığını bulmalarını bekle! Bu yeni ve ücretsiz Oyuncuya Karşı Oyuncu güncellemesi ile eski dostlarınla kapış.4 yeni arenada oyna, oyun modlarını özelleştir ve rakibinin kolunu ve bacağını kopart. Beli lastikli pantolonunu göbeğinin üstüne kadar çek ve hazır ol! Ortalığı karıştıracak Moruğa Karşı Moruk yarışı BAŞLADI!ÖNEMLİ ÖZELLİKLERYAŞLI VE CESURHer şeyden nefret eden huysuz, kırılgan, zavallı bir ihtiyar olma imkanı ayağına geldi. Artık otobüste yer vermemek için uyuma numarası yapmak zorunda olan sen değilsin.ŞEYTANIN BACAĞINI KIRAYIM DERKEN KENDİ BACAĞINI KIRMAYaşlılığın keyfini çıkar. Çıtkırıldım vücudun her an çıt diye kırılabilir. Ne heyecanlı!BUNLARI HUZUREVİNDE DENEYEYİM DEMEEvde kesinlikle denememen gereken görevleri tamamlarken hayatı da sorgula: Kendimi mancınıkla fırlatsam nereye inerim? Kopan kafamla başkasını dövebilir miyim?GÖREVİN: EMEKLİLİKTehlikeli görevlerden kazandığın ödüllerle düzgün bir huzurevinde emekliliğinin tadını çıkarabilirsin. Ufak bir tavsiye: Tek parça halinde kalırsan çok daha rahat edersin.ÇOK OYUNCULU, AÇIK DÜNYA OYUNUTek başına veya en fazla 4 oyuncuyla çevrimiçi oyna. Birlikte zorlu görevlerin üstesinden gelin veya ortalığı karıştırıp birbirinizin kolunu, bacağını kopartın.YAŞLI. İHTİYAR. Bu oyunda ihtiyarın tekisin. Kulakların ağır işitiyordur diye, tekrar edelim dedik.SINIRSIZ ETKİLEŞİMTramplen, bazuka, trombon, havalı korna, kablo, havai fişek, sırt roketi gibi çeşitli nesnelerle etkileşime geçebilirsin. Elbette, bunlarla çevrendekileri sakat bırakabilirsin.İÇİNDEKİ MORUĞU KABULLENY ve Z kuşağına hayatı zindan et. (X kuşağını eklemedik, zaten onları kim hatırlıyor ki?) NPC'ler yaşlarına göre tepki verir. Yaralananları alkışlayabilir veya kaçabilirler.BU OYUN EN AZ SENİN KADAR KAÇIKİncelikle tasarlanmış mekanlar ve sırlarla dolu bu şehirde gönlünüz alabildiğince gezin. Gizli yollar sizi çok acayip yerlere götürecek.İHTİYARIN TEKİSİN!Tamam, söz veriyoruz. Bu, sondu.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺