Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pity Pit

Pity Pit fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pity Pit satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

41.95₺

PsnStore UK

46.88₺

PsnStore

48.00₺

Çıkış tarihi: June 10, 2020
Geliştiren: eastasiasoft
Yayıncı: eastasiasoft
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Ölümüne kaz!Bu yöntemsel 2 boyutlu platform oyunu kelimenin tam anlamıyla tepeden tırnağa kazarak, üreterek ve patlatarak ilerlemeni gerektiriyor! Sevgili eşiyle madenlerde vakit geçirmeyi seven ancak yakındaki bir çukurda ortaya çıkan bir iblisin eşini kaçırmasıyla onu kurtarmak için harekete geçen Cüce Oratio'nun kontrolünü eline al! Gwendoline'i Şeytan Johnson'ın elinden kurtarabilecek misin?Sundukları:• Yöntemsel olarak oluşturulan mağaralarda aşağı doğru bir kazı.• Çeşitli blok tipleri arasından kazma ve kürekle yol açma deneyimi.• Güçlü aletler ve tehlikeli bombalar üretmeye yarayan maden cevherleri!• Yol üstünde toplanabilecek rastgele güçlendirmeler.• 5 seviyesi bulunan çetrefilli bir meydan okuma.• Oratio'nun eşini kurtarmak için Şeytan Johnson'la yüzleş!Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺