Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Keep Talking And Nobody Explodes

Keep Talking And Nobody Explodes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Keep Talking And Nobody Explodes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

109.00₺

PsnStore US

125.92₺

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: Jan. 24, 2017
Geliştiren: STEEL CRATE GAMES INC
Yayıncı: STEEL CRATE GAMES INC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bir oyuncu, etkisiz hale getirilmesi gereken ve zaman ayarlı bir saatli bombayla tuzak kurmuş durumda. Bomba Etkisiz Hale Getirme Rehberi'ne dayanıp bilgileri deşifre ederek 'Uzman' olan diğer oyuncular bombayı etkisiz hale getirmek için talimat vermelidir. Ama bir problem var: Uzmanlar bombayı göremiyor, bu yüzden bu işi konuşarak halletmek zorundalar - hem de çok çabuk!Oyuncular hızlı, açık ve etkili biçimde iletişim kurarak bombaları etkisiz hale getirmek için yarışırken, bulmaca çözme ve iletişim becerileri - ve belki de bazı arkadaşlıklar - test edilecek.PS VR İsteğe bağlı - Uzmanlarınızdan ayrı, sürükleyici bir deneyim yaşayın. Bomba Etkisiz Hale Getirme Rehberi'ni görüntülemek için TV'yi kullanın.Yalnızca yerel çoklu oyuncu. 2-4 oyuncu gerekli. Bomba Etkisiz Hale Getirme Rehberi'ni www.bombmanual.com adresinden görüntüleyin ya da çıktısını alın.Oyun dili yalnızca İngilizce'dir.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizceminimum 37 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pPlayStation®VR , bu ürünle uyumludur. VR işlevi için  PlayStation® VR ve PlayStation® Kamerası gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2015-2016 Steel Crate Games, Inc. All rights reserved. Steel Crate Games, Keep Talking and Nobody Explodes, and the Keep Talking and Nobody Explodes logo are all trademarks and/or registered trademarks of Steel Crate Games, Inc.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Arise: A Simple Story
144.00₺ 144.00₺
PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
179.00₺ 252.22₺
PS4
Jüpiter Ve Mars
109.00₺ 42.18₺