Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Digerati Indie Darling Bundle

Digerati Indie Darling Bundle oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Digerati Indie Darling Bundle oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Digerati Indie Darling Bundle sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Digerati Indie Darling Bundle satın al!

PsnStore US

258.31₺

PsnStore

285.00₺

PsnStore UK

299.03₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: March 29, 2017
Geliştiren: DIGERATI DISTRIBUTION
Yayıncı: DIGERATI DISTRIBUTION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Pakete dahil olanlar:The Sun and MoonThree Fourths Home: Extended EditionUncanny ValleySlain: Back From HellBu Cross-Buy ürününü PS4™ ve “PS Vita” sürümlerine indirebilirsiniz.PlayStation®Vita ve PlayStation®4 ile uyumludur.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.