Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Leo's Fortune

Leo's Fortune fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Leo's Fortune satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

57.00₺

PsnStore UK

68.03₺

PsnStore ES

70.42₺

Çıkış tarihi: Sept. 11, 2015
Geliştiren: Tilting Point Media
Yayıncı: Tilting Point Media
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Leo’s Fortune, altınlarınızı çalan kurnaz ve gizemli hırsızın peşine düştüğünüz bir platform macera oyunudur. Bu destansı macerada, muhteşem el yapımı seviyeler Leo’nun hikayesini hayata geçiriyor.Yosunlu ormanlardan kurak çöllere, korsan şehirlerinden karlı dağlara uzanan bu gür topraklarda YOLCULUK EDİN.Hain tuzaklara karşı HAYATTA KALIN ve 24 seviyelik tehlikeli macera boyunca fizik temelli bilmeceleri çözün.Altının izini TAKİP EDİN ve Leo’nun çalınan servetinin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarın.1 Oyuncuminimum 1 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2014-2015 1337 & Senri LLC.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 336.33₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺