Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Paw Patrol Paket

Paw Patrol Paket oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Paw Patrol Paket oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Paw Patrol Paket sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Paw Patrol Paket satın al!

PsnStore

575.00₺

PsnStore UK

598.18₺

PsnStore ES

615.52₺

Çıkış tarihi: May 10, 2021
Geliştiren: OUTRIGHT GAMES LLC
Yayıncı: OUTRIGHT GAMES LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Paw Patrol serisindeki iki oyunun da keyfini çıkarBu paket şunları içerir:Paw Patrol: On a RollPAW Patrol görev başında! Hiçbir iş büyük, hiçbir köpekçik küçük değildir! Ryder ve sekiz PAW Patrol Köpeğinin, Macera Sahilinin 8 Pawtastik yerinde 16 göreve katılın. Marshall, Chase, Skye, Rubble, Everest, Rocky, Zuma veya Tracker karakterlerinden birini seçip oynayın ve her bir köpeğin özel becerilerinden yararlanarak, arkadaşlarınızı kurtarın, 16 birbirinden sürükleyici görevi tamamlayın ve günü kurtarın!PATİ Devriyesi Süper Köpekçikler Macera Koyunu KurtarıyorGökten düşen bir meteor köpekçiklere süper güçler kazandırıp Macera Koyu'nu mahvetti. Şimdi PATİ Devriyesi dünyasını keşfedip yakın arkadaşlarını kurtararak PATİ birliğiyle kasabayı tekrar muhteşem hale getirme görevi senin!  Herkesin saatlerce eğlenmesini sağlayacak harika oyunlar içeren bir koleksiyon!