Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Tour De France 2017

Tour De France 2017 oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Tour De France 2017 oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Tour De France 2017 sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Tour De France 2017 satın al!

PsnStore

129.00₺

PsnStore US

129.11₺

PsnStore ES

153.80₺

PsnStore UK

155.43₺

Çıkış tarihi: June 15, 2017
Geliştiren: FOCUS HOME INTERACTIVE
Yayıncı: FOCUS HOME INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
LE TOUR DE FRANCE'İ FETHETLe Tour de France'in tüm tutkusunu yaşa ve sarı formayı fethet! Le Tour'un güzel yollarında en iyi bisikletçilerden biri olarak oyna: saldır, ekip arkadaşlarına emirler ver, en iyi rotayı seç, kuvvetini yönet ve ekibini en tepeye taşımak için doğru kararlar al!• İnsanı içine alan Tour de France etaplarında yarış• Mücadele modunda muhteşem inişler• Kooperatif ve karşı modu• Pro Takım modunda rüya takımını kur1-2 Oyuncuminimum 22 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Le Tour de France 2017 ©2017 Cyanide SA, Focus Home Interactive. Published by Focus Home Interactive. Developed by Cyanide SA. Tour de France, Le Critérium du Dauphiné, Paris-Nice, La Flèche Wallonne, Liège-Bastogne-Liège, Paris-Roubaix, Paris-Tours are registered trademarks of Société du Tour de France or Performance Sport Organisation. All rights reserved.

Benzer Ürünler