Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Firewatch

Firewatch oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Firewatch oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Firewatch sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Firewatch satın al!

PsnStore

89.00₺

PsnStore US

171.75₺

PsnStore UK

179.52₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: Feb. 9, 2016
Geliştiren: CAMPO SANTO PRODUCTIONS LLC
Yayıncı: CAMPO SANTO PRODUCTIONS LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Yıl 1989. Adı Henry olan bir adamsınız ve Wyoming kırsalında yangın gözetleme işi yapmak üzere kargaşa dolu yaşamınızı bırakıp buraya gelmişsiniz. Bir dağın tepesine konmuşsunuz, duman çıkan bir yer var mı diye bakıp kırın güvenliğini sağlıyorsunuz. İşiniz bu. Özellikle sıcak ve kurak yaz aylarında herkes diken üstündedir. Delilah adındaki şefinize her zaman küçük bir el telsizi ile ulaşabilirsiniz. Geride bıraktığınız dünyayla tek bağınız bu alet. Ama kuleden dışarıdaki dünyaya bakınca garip bir şey dikkatinizi çektiği zaman vahşi ve bilinmeyen bir hayatı keşfedeceksiniz, karşınıza sorular çıkacak ve sahip olduğunuz yegane anlamlı ilişkiyi kuracak ya da yok edecek seçimler yapacaksınız.■ Şaşırtıcı bir güzellikte olan ve siz keşfettikçe genişleyen ıssız bir yaşam alanı.■ Kişiye özel bir hikaye: yaptığınız seçimler hikayeye yön veriyor ve ilişkiler kuruyor.■ İçinizi ürpertecek bir gizem.■ Her tepede ayrı bir sır ve ayrı bir macera.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 Oyuncuminimum 7 GB alan gerekirUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.“Firewatch” ticari bir marka olup telif hakkı: Campo Santo 2016